Metro - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Kataloglar Metro

Satış mağazaları

Devamını oku

Metro Hakkında

1964’te Almanya’nın Ruhr bölgesinde kurulan Metro Group bünyesindeki Metro Toptancı Market, 25 ülkede 759 mağaza ile hizmet veren en önemli uluslararası toptancı marketlerden bir tanesidir. Metro Toptancı Market, Türkiye’de 1990 yılında kurulmuş ve 7’si İstanbul’da olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Muğla ve Adana gibi çeşitli illerde toplam 37 mağaza ile hizmet vermektedir. Başarılı firmanın marketleri, yiyecek içecek alanı gibi kendi fasilitilerine sahiptir ve alışveriş merkezi gibi faaliyet göstermektedir.

Ticari vergi mükellefi olan tüm profesyoneller; restoranlar, catering şirketleri, ticari işletmeler, devlet kuruluşları gibi birçok kurum Metro Toptancı Market’in toptan alışveriş fırsat ve imkanlarından yararlanabilmektedir. Mağazaya giriş için ücretsiz olan Metro kartlardan edinmek gerekmektedir.

Metro, gıda güvenliği alanında IFS (International Featured Standarts) Lojistik Standardı Sertifikası’nı almaya hak kazanmış ve gıda güvenliğini garanti almak altına almak adına, Gebze’de taze ve donuk ürünler için Soğuk Ürünler Platformu’nu kurmuştur.

Neden Metro?

En büyük avantajını kalite – fiyat alanında elde eden Metro, müşterilerine 20.000 gıda ve 30.000 gıda dışı ürünle hizmet vermektedir. Gıda güvenliği alanında almış olduğu sertifika ve hayata geçirmiş olduğu birçok proje, Metro Toptancı Market’i müşterilerin gözünde güvenilir kılmaktadır.

Metro Market ürün kategorileri arasında sebze meyve, taze balık, et ve tavuk, dondurulmuş ürünler, coğrafi işaretli ürünler, şarap, içecek ve meşrubat, kullan at ürünler, profesyonel mutfak ürünleri, iş kıyafetleri ve ofis ürünleri gibi birçok kategori bulunuyor ve bu özelliğiyle yetkin bir süpermarket unvanını hak ediyor.

Piyasanın lider markaların yanı sıra ‘Metro Chef’ ve ‘Metro Proffessional’ adı verilen kendi markalarıyla Metro, müşterilerine kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunuyor.

Metro Market’in düzenli olarak hazırladığı indirim kataloglarını takip ederek, avantajlı fiyatlardan yararlanmak isterseniz web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Promosyonlar başlığı altındaki kampanyalara göz atabilir, bu hafta geçerli olan avantajlardan yararlanmak için güncel katalog ve broşürleri inceleyerek aktüel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Metro Gross Market, ‘Çok Al Az Öde’, ‘Hediyeli Ürünler’, ’50 TL Alışverişinize’, ‘1 Alana 1 Bedava’ gibi çeşitli kampanya ve promosyonlar yapmaktadır. Ayrıca ‘esnaf’, ‘kebap’, ‘otel’, ‘turizm bilet seyahat’ gibi sektörel kategorilerle belirtilmiş fırsatların sunulduğu broşür ve insert gibi tanıtım materyallerine göz atarak işletmeniz için en uygun fiyatlarla satılan ürünlere kolayca ulaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Metro Gross Market mağazaları hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri illere göre farklılık gösterebilmektedir. Ağırlıklı olarak 08:00-21:30 saatleri arasında hizmet veren Metro Market’in size en yakın mağazasının çalışma saatlerini öğrenmek ve uygun fiyat listesi için https://www.metro-tr.com adresinde yer alan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler