Onur Market şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Onur Market Hakkında

Onur Market, Özen Grup bünyesinde 1996 yılında İstanbul’da açılmıştır. Günümüzde İstanbul başta olmak üzere Bursa, Bilecik, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da 173 mağaza ile perakende sektöründe hizmet vermektedir.

‘En uygun fiyatı her zaman Onur’da bulursunuz’ sloganıyla hareket eden Onur Süpermarket zincirleri, kalitesi yüksek ürünleri rakiplerinden daha uygun fiyata tüketicilere sunma hedefini taşımaktadır. Şirket, 2016 yılında Bursa’da 79 şubesi bulunan Şaypa Marketlerini satın alarak müthiş bir büyüme sağlamıştır.

Neden Onur Market?

Onur Market sektörde adı fazlaca bilinen önemli markaların kaliteli ürünlerini tüketicisine sunarken, kendi özel markaları olan ‘Monet’ ile yerli besi helal kesim etleri, ‘Rapata’ ile unlu mamulleri, ‘Bereket’ ile bakliyat, baharat, şeker vb. ürünleri ve ‘Hamarat’ ile ıslak mendil gibi temizlik ürünlerini yüksek kalite ile rakiplerine oranla çok daha uygun fiyatlarla satmaktadır. Ayrıca, bünyesinde bulundurduğu ‘Onursal Tarım’ markasıyla tarladan toplanan sebze ve meyveleri en geç 18 saat içerisinde mağazalarına taşımakta, müşterilerinin en taze sebze ve meyvelere ulaşmasını sağlamaktadır.

Onur Market müşterilerinin ev ekonomisine katkıda bulunabilmeleri için haftanın her günü farklı şubelerinde halk günleri düzenlemekte ve ürünlerini indirimli olarak satışa sunmaktadır. Bunun dışında yaptığı birçok hediyeli kampanya ile de müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Bu haftanın indirimleri en önce siz incelemek isterseniz Onur Market web sitesinde ‘İnsertlerimiz’ adıyla online yayınlanan indirim kataloğu ve insert gibi düzenli yayınları takip edebilirsiniz. Onur Market ayrıca ‘Bi’ Daha Yok’ adıyla sınırlı sayıda ve sınırlı süreyle raflarda kalacak olan aktüel ürünler için broşür yayınlamaktadır. Onur Market’in sunduğu fırsatlar arasında ‘Haftanın Ürünü’, ‘Kasiyeriniz Öneriyor’, ‘Onur Yaparsa İnan’, ‘Değişmeyen Fiyatlar’ gibi birçok kampanya bulunmaktadır. Güncel indirim ve kampanyaları takip etmek ve bilgi sahibi olmak için Onur Market mağazalarını ya da https://www.onurmarket.com adresindeki web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmanın en çok dikkat çeken kampanyalarından biri de kuruluş yıldönümü vesilesiyle 26-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenen ve tüm reyonlardaki her ürünü uygun fiyata almanızı sağlayan ‘En Ucuz 5 Gün’ kampanyasıdır.

Onur Market’in rakiplerine karşı bir avantajı da sağladığı ödeme kolaylıklarıdır. İşyerlerinin çalışanlarına aylık olarak verdiği Sodexo, Setcard ve Multinet kartlarıyla çalışanlar dilerse aylık gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını Onur Marketlerden karşılayabilmektedir.

Çalışma Saatleri

Onur Market mağazaları hafta içi ve hafta sonu 08:00/10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Açılış saatleri mağazadan mağazaya değişebilmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler