Migros - kataloglar ve özel teklifler


İnternette Migros kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son Migros katalogları bizdedir. Migros kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, Migros kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

Güncel haftalık indirim katalogları

En yakın
spinner

 El ilanları tüm şubelerde geçerli olmayabilir.

 

Migros Kalitesiyle Market Alışverişinde İndirimli Fiyatlar

İster market alışverişinizi çevrimiçi yapın ister Türkiye’nin dört bir yanındaki Migros marketlerine gidin, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik Money Kart ve sanal market alışverişi gibi çeşitli avantajlarla fiyatları daha da düşürebiliyorsunuz. Aşağıda, Migros indirimleri ve bunlardan nasıl yararlanabileceğiniz hakkında bilgi veriyoruz.
 

Migros İndirimlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Migros indirim kampanyalarından haberdar olmak ve onlardan yararlanmak için:

Money Üyeleri Daha Fazla İndirim Elde Ediyor

Migros kampanyalarından yararlanmanın temel şartı, Money üyesi olmak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi indirimli ürünlerden sadece Money üyeleri yararlanabiliyor. Ancak, Money üyeleri ayrıca kendilerine özel indirim teklifleri elde edebiliyor (bunlar fişlerin üzerinde yazıyor) ve yaptıkları her alışverişte puan kazanıyor. Bu puanları kasada ödenecek toplam tutardan düşürebilmek mümkün. Money kullanıcıları aynı zamanda Petrol Ofisi bayilerinde de satın aldıkları yakıt karşılığında puan kazanabiliyor. Diğer bir deyişle, Migros indirimlerinin tamamından yararlanmak ve paraya çevirebileceğiniz puanları toplamak istiyorsanız Money üyesi olmayı unutmayın.

Migros el ilanlarındaki ürünler

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler