En yakın
spinner

 El ilanları tüm şubelerde geçerli olmayabilir.

Metro - kataloglar

 

İnternette Metro kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son Metro katalogları bizdedir. Metro kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, Metro kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

İnternetteki en iyi Metro kampanyaları ve katalogları
Türkiye'nin her yerindeki hemen her Metro kataloğu ve satışı hakkında bilgimiz vardır! İster bir katalogda isterse internet veya çevrim dışında gizlenmiş olsun bunlara internet sitemizde göz atabilirsiniz.

En iyi Metro indirimlerini keşfedin
Birçok insan Metro alışverişinde tasarruf etmek ister. Metro indirimleriyle ilgili tüm bilgiler bizde mevcut olduğundan en iyi fiyatları alarak tasarrufta bulunabilirsiniz. Buradaki en yeni kampanya ve kataloglara bir göz atın ve harika ürünler sayesinde nasıl tasarruf edebileceğinizi görün. Unutmayın ki tasarruf başarının temelidir!

Zaman ayırın!
Tasarruf söz konusu olduğunda herşey anlayışta bitiyor. Şu anda sadece birkaç kuruş tasarruf ediyor olabilirsiniz ama bu da işe yarar ve Metro kampanyaları ile tasarrufta bulunmak olabildiğince kazançlı çıkmanın harika bir yoludur. Tasarruf etmek için akıllı bir müşteri olup Metro alışverişinizden önce biraz araştırma yapmanız yeterlidir. Bu biraz zaman alır ama kataloglarımız size epey para kazandırabilir!

Bu sayfada 7.31.2024 tarihine kadar geçerli olan 8 güncel Metro broşürünü bulacaksınız. Broşürlerde masa, bahçe mobilyaları, sandalye, koltuk, sehpa, ızgara, Stanley, kase, çay, şemsiye, vs. gibi şehirlerde bulunan 37 mağazalardan alabileceğiniz, özellikle Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki ürünlerle ilgili özel teklif ve indirimleri bulacaksınız. Diğer mağazalardaki indirimler, promosyonlar ve özel tekliflerle ilgilenirseniz Türkçe Broşürler sitesinde broşürü bulunan diğer 107 perakendeciden birinin indirimlerine bakın. Ayrıca o andan itibaren geçerli olmayan 526 katalogunu incelemek için Metro arşivine de göz atabilrsiniz.

Metro el ilanlarındaki ürünler

Katalog Sayfa Ürünler
leaflet
13 Haziran - 23 Haziran 2024
1 piliç, Tamek, peynir, Koska, makarna
2 siyah zeytin, Marmarabirlik, zeytin, şeker, pirinç
leaflet
06 Haziran - 30 Haziran 2024
7 yatak, Tabure, pompa
8 plaj sandalyesi
9 kase
10 kahve, çay, çorba
11 Stanley
leaflet
14 Haziran - 27 Haziran 2024
6 viski
7 alkol
15 tatlı
22 krema
24 karıştırıcı
leaflet
05 Mayıs - 30 Haziran 2024
10 minder
11 koltuk
13 sandalye, yemek masası
16 puf
21 şemsiye, çardak
Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler