Şok - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Kataloglar Şok

Satış mağazaları

Devamını oku

Şok Hakkında

Şok marketler zinciri 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş ve 13 mağaza ile sektöre giriş yapmıştır. 2011 yılında Yıldız Holding bünyesine katılmış, 2013 yılında DiaSa, Onurex ve Dim gibi mağazaları bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. Şok marketler zinciri bugün, Türkiye’nin 81 ilinde 5100’den fazla mağazaya ulaşmıştır.

2017 yılında başlattığı Cepte ŞOK ve ‘Tıkla ve Gel Al’ uygulamalarıyla Türkiye’nin ilk mobil uygulaması olan perakende market zinciri olmuş ve rakiplerinden önemli ölçüde ayrılmıştır.

Neden Şok?

Ayrıca Şok’un aktüel ürünleri arasında elektrikli ev aletleri, banyo dekorasyon ürünleri, cezve, tava gibi mutfak eşyaları, sıcak su torbası, yatak örtüsü, not defteri gibi her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlere rastlayabilirsiniz. Bu hafta indirimde neler var diye merak ederseniz ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ insert sayfasını ve hafta sonu için özel olarak çıkartılan indirim kataloglarını takip ederek kazançlı alışverişler yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Şok mağazaları hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 arası hizmet vermektedir. Müşterilerine online alışveriş imkanı sunan Şok, akşam 20:00’a kadar teslimat hizmeti verebiliyor. Ayrıca, müşteriler web sitesi online alışveriş sayfası üzerinden şehir ve ilçelerini seçilerek uygun teslimat saatlerini öğrenebiliyorlar.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler