Migros - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Kataloglar Migros

Satış mağazaları

Devamını oku

Migros Hakkında

Türkiye’nin en sevilen marketler zincirlerinden olan Migros, modern perakende sektörünün öncülerindendir. 1954’te İstanbul Belediyesi tarafından alınan kararla İsviçre’deki Migros benzeri bir organizasyon açılmak istenmiş ve Migros Türkiye’deki hayatına seyyar kamyonlarla başlamıştır.

1975 yılında Koç Grubuna katılan Migros, mağazalaşmaya bu tarihte başlamış ve perakendenin en önemli uygulamaları olan raf ömrü, hijyenik ambalaj ve etiketi sektöre ilk sokan firma olmuştur.

Bu köklü perakende firması, hafta sonu 22:00’ye kadar açık marketlerin de öncüsü olup, yarı zamanlı çalışma anlayışını da Türkiye’ye ilk getiren kuruluştur.

Günümüzde, Türkiye’de 81 ilde 2041 mağaza ve yurtdışında 44 Ramstore ile birlikte toplamda 2085 mağazayla hizmet vermektedir.

Neden Migros?

Sektöre kazandırdığı birçok kavram ve uygulama, Migros’un Türkiye’nin her yerine ve uluslararası platforma yayılmasını sağlayan faktörlerden sadece biridir. Migros’un her zaman sahip olduğu taze sebze ve meyve anlayışı ve sunduğu ürünlerin kalitesine verdiği önem kitleler tarafından tercih edilmesine büyük katkı sağlamıştır. Migros kaliteli hizmet anlayışıyla sektöründe çok sayıda ödül kazanmıştır. "2018 Platin Global 100” ödüllerinde "Platin Global 100 Endüstri 4.0 " ödülünü, “Marketing Türkiye’nin” düzenlediği süpermarket kategorisinde “Yılın Cool Markaları” ödülünü, “Stevie Awards for Great Employers” ödüllerinde “GOLD STEVIE®” ödülünü ve bunların dışında sayısız ödülü yıllar içerisinde almaya hak kazanmıştır. Yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteren bu bol ödüllü firma, online sipariş hizmeti, hızlı teslimat, çeşitli kampanya ve indirimlerle müşterilerine çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Bu ürünleri düzenli takip edebileceğiniz broşür ve türevi tanıtımları takip ederek kaliteyi uygun fiyata bulmanız işten bile değil! Piyasadaki lider markalara raflarında yer verirken Migors Market ‘Migros’ marka ürünlerle de yüksek kalitede ürünleri de çok uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır.

Migros, ödüllü ‘Money Club’ kartıyla müşterilerine birçok kampanya fırsatından yararlanma imkanı sunmaktadır. Hizmet verdiği meyve sebze, et-balık-kümes, süt ürünleri, kahvaltılık, içecek, gıda, şekerleme, temizlik, kozmetik, oyuncak, ev gereçleri, elektronik aletler, tekstil, dergi ve gazete, evcil hayvan malzemeleri gibi pek çok kategoride gerçekleşen indirimleri Migros sanal marketlerdeki broşürlerden ve ‘Migroskop’ adı verilen indirim kataloğu ve insertlerinden takip edebilirsiniz. Migroskop içerisinde ‘Aldım Bitti’ ve ‘Gördüğüne İnan’ adıyla yer alan aktüel ürünlere göz atarak oldukça avantajlı alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Bu hafta geçerli olan yeni indirimleri öğrenmek için Migros mağazalarını ya da web sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Çalışma Saatleri

Migros mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Açılış saatleri sabah 08:00/10:00, kapanış saatleri 21:00/22:00 olarak mağazadan mağazaya farklılık gösterebilmektedir. https://www.migros.com.tr resmi web sayfasında yer alan sanal market üzerinde vereceğiniz siparişlerde teslimatlar 10:30-22:00 arasında yapılmaktadır.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler