Happy Center - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Kataloglar Happy Center

Satış mağazaları

Devamını oku

Happy Center Hakkında

1969 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren Altun Gıda, 1996 yılında perakende sektörüne girmiş ve bir süre sonra Happy Center süpermarketler zincirini kurmuştur. Şubeleri çoğunlukla İstanbul olmak üzere Bursa, Kocaeli (İzmit), Balıkesir ve Çanakkale’de bulunan Happy Center, 135 mağazasında süpermarket konsepti ve avantaj konsepti adını verdiği iki farklı hizmet şekliyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Happy Center, süpermarket konseptiyle tüketicilerine çeşit ve kaliteyi bir arada sunarak keyifli bir alışveriş yaşatmayı amaçlarken, avantaj konseptiyle toptan alım yapmak isteyen müşterilere uygun fiyatlarla bol çeşit sunmayı hedeflemektedir.

Kimin olduğu çokça merak edilen Happy Center market zincleri, çok ortaklı bir aile şirketi olarak Altun Gıda’nın bünyesinde yer almaktadır.

Neden Happy Center?

Bakliyat, şeker, unlu mamuller, içecekler, bisküvi, çikolata, kuruyemiş, konserve, şarküteri, manav, kahvaltılık, bebek malzemeleri, temizlik ve kişisel bakım için çeşitli ürünler, tekstil, kitap, evcil hayvan malzemeleri, oyuncak gibi birçok alanda hizmet veren Happy Center, ürün gamındaki çeşitliliğin yanı sıra sunduğu kampanya ve indirimlerle de müşterilerine cep dostu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Happy Center web sitesinden ya da mağazalardan alabileceğiniz market kataloğu, broşür ve tanıtımlarla haftanın aktüel ürünlerini ve indirim durumlarını takip edebilir, zaman kaybetmeden hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Avantajlı fiyatlara internette yer alan insert ve benzeri materyalden ulaşmanız da mümkün!

Online alışveriş olanağı sunan Happy Center, web sitesinde bir ilki gerçekleştirmiş ve ‘Parmaklarınızla alışveriş’ fikrini hayata geçirmiştir. Online marketi beğendiğiniz ürünü sepetinize sürükleyerek keyifli ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca online siparişleriniz, ücretsiz olarak adresinize teslim edilir!

Online alışveriş imkanından hemen yararlanmak için ‘İndirim Bülteni’ kataloğuna göz atabilir, sitede yer alan kampanyaları inceleyerek dilediğiniz ürünü, indirimleri kaçırmadan uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. 10 günlük dönemleri kapsayan ve “İndirim Günleri” ya da “Halk Günleri” olarak adlandırılan bu kampanyalar, kaçırmak istemeyeceğiniz fırsatlarla dolu!

Happy Center, müşterileri için oluşturduğu Happy Can adlı oyunla, 12 sezondur çok sayıda kişiye hediyeler dağıtmakta ve çekilişler yapmaktadır. Bu hediyeler arasında arabalar, akıllı telefonlar, tabletler, oyun konsolları ve hediye çekleri yer almaktadır. Ayrıca web sitesinde dekorasyon, teknoloji, güzellik, sağlık gibi konuların ve yemek tariflerinin yer aldığı yazılar yayınlamaktadır.

Happy Center ayrıca Avantaj Kart ile müşterilerine harcadıkça kazanacakları bir sistem sunmuştur. Avantaj Kart’la alışveriş yapan müşteriler puan biriktirmekte, topladıkları puanlarla hediye kataloğundaki ürünlerden seçebilmektedirler.

Çalışma saatleri

Happy Center mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Açılış saatleri, şubeden şubeye 08:00/10:00 arasında değişebilmektedir. Kapanış saati 22:00’dir. https://www.happycenter.com.tr adresinde yer alan online mağaza, internet üzerinden sipariş vermeye olanak tanır.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler