Özdilek Ev Tekstili şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Özdilek Ev Tekstili Hakkında

Özdilek Ev Tekstili ya da kısaca Özdilek, 1971 yılında Bursa’da kurulmuştur. 5 personel ve yıllık 10 ton havlu kapasitesi ile üretim hayatına başlamış, günümüzde yıllık 14.000 ton pamuk ipliği, 10.000 ton havlu ve 18.000.000 metre ev tekstili üretimi kapasitesine ulaşmıştır. Özdilek, Türkiye ev tekstili pazarının %30’una sahiptir ve Almanya, ABD, İngiltere, Kanada, Yunanistan, Dubai ve Rusya başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine büyük fayda sağlamaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet sunan öncü bir şirket olma anlayışıyla hizmet vermeyi hedefleyen Özdilek, 67 mağaza, 2 yetkili satış noktası, 11 bölge bayisi, 4 departman mağaza ve 3 yurt dışı ev tekstili mağazası ile faaliyetlerini Türkiye ve Kıbrıs’ta başarıyla sürdürmektedir.

Neden Özdilek Ev Tekstili?

Özdilek Ev Tekstili, yatak odası, mutfak, banyo ve bebek kategorilerinde yüksek kaliteli ev tekstili ürünleri üretim ve satışını yapmaktadır. En iyi kalite ile ürün satma felsefesine sahip olan Özdilek, havlu-bornoz üretiminde Avrupa’da 1., dünyada ise 6. sırada olan dev bir markadır. Ürünleri arasında ağırlıkla nevresim takımları ve uyku setleri, havlu ve bornozlar, pike takımları, yastıklar, yorganlar ve yatak örtüleri bulunmaktadır.

Özdilek ürün kataloglarını incelediniz mi? Özdilek internet sitesini ya da ev tekstili mağazalarını ziyaret ederek en güncel kampanyaların yer aldığı ürün kataloglarına göz atmayı unutmayın. Özdilek özel günlerde çeşitli indirim ve kampanyalar sunarak müşterilerine hesaplı ve kaliteli alışverişin tadını çıkarma fırsatı sunmaktadır. Promosyonlardan haberdar olmak ve indirimli alışverişin keyfini çıkarmak için Özdilek’in bu hafta indirimli ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz. Özdilek aktüel ürünler broşürlerine göz atarak en uygun fiyatlı ürünlerden en önce siz haberdar olabilirsiniz. Yatak odası, mutfak, banyo ya da bebek odası ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun şekilde karşılamak için Özdilek kampanyalı ürünlerine bakmadan alışverişinizi tamamlamayın.

Çalışma Saatleri

Özdilek Ev Tekstili mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 09:00/10:00-22:00/23:00 olarak mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler