Carrefour kataloglar ve indirimler


İnternette Carrefour kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son Carrefour katalogları bizdedir. Carrefour kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, Carrefour kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

Şube seçin  
El ilanları tüm şubelerde geçerli olmayabilir.
 

Carrefour Güvencesiyle İndirimli Market Alışverişleri

İster market alışverişi yapın ister okul malzemeleri ve hatta bisiklet modelleri arıyor olun, bu ürünlerin hepsini Carrefour güvencesiyle en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 1958 yılında kurulan ve Türkiye’de Sabancı Grubu ile ortaklık yapan Carrefour, hipermarket denince akla ilk gelen isimlerden biri ve neredeyse her gün farklı bir ürün grubunda indirim kampanyası düzenliyor. Bu kampanyaları nasıl takip edebileceğinizi (ve nasıl yararlanabileceğinizi) aşağıda görebilirsiniz.
 

Carrefour İndirimlerinden Başlar Başlamaz Haberiniz Olsun

Carrefour kampanyalarından haberdar olmak ve onlardan yararlanmak için:

Ödeme Yöntemlerine Özel İndirimleri Kaçırmayın

Ay ortasında düzenlendiği için kataloglara dâhil edilemeyen bazı kampanyalar da var ve bunların başında ödeme yöntemlerine özel teklifler geliyor. Örneğin alışverişlerinizde belirli bir bankanın belirli bir kartını/kredi kartını kullanırsanız hem özel bir indirimden yararlanabiliyor hem de o kart için puan kazanabiliyorsunuz. Bu tip kampanyalar, özellikle yüksek fiyatlı ürünlerde çok faydalı oluyor ve kayda değer indirim oranları elde etmenizi sağlayabiliyor. Bu nedenle bir Carrefour marketine gitmeden önce web sitesini kontrol ederek belirli bir ödeme yöntemi için özel bir teklif olup olmadığına bakmanızı tavsiye ederiz.

Carrefour mağazaları
En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar