Vestel şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Vestel Hakkında

16’sı yurt dışı olmak üzere dünyada toplam 26 adet şirketi bulunan Vestel tamamı yeli üretim olarak 1984’te kurulmuş ve 1994’te Zorlu Holding bünyesine katılmıştır. Elektronik alanında 19 yıldır ihracat şampiyonu olan Vestel, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri sayılmaktadır. Türkiye’de 81 ilde 1250 satış noktasıyla hizmet vermektedir ve TV’de sektör lideri olup beyaz eşya alanındaki ilk 3 şirketten biridir.

1600 kişilik dev Ar-Ge merkeziyle en kaliteli üretimi ve en yenilikçi ürünleri piyasaya sunmayı hedefleyen Vestel, TS-EN ISO 9001, TS-EN-ISO 14001, OHSAS 18001, ISO5001 gibi kalite standartlarına uygunluğu belirleyen birçok sertifikanın sahibidir. Vestel, en kaliteli ürünleri sunarken tüm ürünlerini ulaşılabilir kılma hedefiyle mümkün olan en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Neden Vestel?

Yüksek kalitesine duyulan güven ve satın alım sonrası sunduğu hizmet kalitesiyle de son üç yıldır şikayet endeksinde birinci sırada olması Vestel’i en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri yapmaktadır. Vestel bünyesinde TV ve ses sistemleri, akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlar, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, ısıtma ve soğutma gibi pek çok kategoride sayısız ürün çeşidi bulundurmaktadır. Vestel ayrıca ilk yerli üretim ve tasarım olan akıllı telefon Venüs’ün de üreticisidir. Sunduğu geniş ürün yelpazesi, yüksek üretim ve hizmet kalitesi, marka bilinirliği ve ödeme kolaylıklarıyla en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri olmayı sürdürmektedir.

Vestel, ayrıca müşterilerine yüksek kaliteli ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilmeleri için yıl boyunca kampanyalar yapmakta ve tüketicilerin yüzünü güldürmektedir. Güncel promosyon ve kampanyalarla ilgili fikir edinmek için Vestel ürün kataloğunu inceleyin. İhtiyacınız olan herhangi bir teknolojik ürünü indirimli fiyatlarla edinmek isterseniz bu hafta geçerli olan indirimleri görmek için Vestel aktüel ürünler broşürüne göz atabilirsiniz. Kampanyalı ürünlerden edinerek en yüksek kaliteyi evinize indirimli fiyatlarla taşıyın, Vestel üstün hizmet anlayışından faydalanmanın tadını çıkarın. Vestel aktüel ürün broşürlerinde ve ürün kataloglarında sayısız fırsat sizi bekliyor.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Vestel mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermekte, açılış ve kapanış saatleri mağazadan mağazaya farklılık gösterebilmektedir.

Online satış hizmeti veren Vestel internet üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi 2-4 gün içerisinde kargoya teslim etmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - elektronik ürünler ve beyaz eşyalar