Vatan Bilgisayar şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Vatan Bilgisayar

Çevrimiçi Teknoloji Mağazası

Vatan Bilgisayar 1983 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazasını İstanbul’un Taksim ilçesinde açmıştır. 2020 yılında ise yine Türkiye’nin ilk teknoloji hiper mağazasını açarak bilgisayar dışındaki teknoloji ürünlerinin satışına da başlamıştır. 2006 yılında Ankara’da açtığı 18.650 m2’lik mağaza, dünyanın en büyük teknoloji marketi olma özelliğini taşımaktadır. Mağaza sayısını her yıl artıran Vatan Bilgisayar, 2020 itibarıyla neredeyse 60 ilde 140 adetten fazla mağazayla faaliyet göstermektedir.

Vatan Bilgisayar fiziki mağazaları çalışma saatleri haftanın 7 günü 10.00-22.00 arasıdır. Resmî web sitesi (https://www.vatanbilgisayar.com) ise 7/24 hizmet vermektedir. Web sitesinden satın alınan ürünleri motokurye yöntemiyle yaklaşık olarak 3 saat içinde teslim alma seçeneği mevcuttur. Laptop ve telefon gibi pek çok üründe web’e özel indirimler olduğundan özellikle teknoloji ürünlerini mağaza yerine web sitesinden satın almak çok daha avantajlı olabilir. Vatan Bilgisayar, dünyaca ünlü teknoloji markalarının yüzlerce ürününü satışa sunmaktadır ve özellikle bilgisayar parçaları konusunda akla ilk gelen markalardan biri olmayı başarmıştır.

Vatan Bilgisayar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Vatan Bilgisayar İletişim Ve Mağaza Bilgileri

Ankara, İzmir, Konya, Bursa, Adana, Mersin, İzmit, Antalya ve Samsun gibi pek çok ilde bir Vatan Bilgisayar mağazası mevcuttur. Size en yakın olanını bu adresten görebilirsiniz. Şirketin müşteri hizmetleri telefonu 0850 222 56 56 olup hafta içi her gün 09.00-18.30, hafta sonu ise 10.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak, resmî web sitesindeki iletişim formu 7/24 kullanılabilir. Bu form ile gönderilen tüm talepler 24 saat içinde cevaplanmaktadır. İade ve değişim taleplerinin satın alma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - elektronik ürünler ve beyaz eşyalar