Teknosa şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Teknosa Hakkında

Teknoloji marketi konseptini Türk müşterileriyle ilk kez buluşturan marka olan Teknosa, 2000 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding bünyesinde kurulmuştur. Teknoloji ürün ve çözümlerini en uygun fiyat ve en yüksek kalite ile sunmayı temel hedefi olarak belirlemiş olan Teknosa, Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji perakende zincirlerindendir. Günümüzde Türkiye’nin 69 şehrinde 207 mağaza ile hizmet vermektedir.

Teknosa, verdiği ürün ve hizmet kalitesi sayesinde yıllar içerisinde "Yılın İtibarlısı", “Kalitede 1 Numara”, “En Çok Tercih Edilen Teknoloji Marketi”, “Türkiye’nin En İtibarlı Markası” gibi sayısız ödülün sahibi olmuştur.

Neden Teknosa?

Teknosa, bünyesinde Apple, Samsung, Huawei, Philips, HP, Dyson gibi dünyaca ünlü lider markaların ürünlerini satmakla birlikte çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olmasından ve en kaliteli ürünleri uygun fiyatlar satışa sunmasından dolayı ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Bilgisayardan TV, ses ve görüntü sistemlerine, akıllı telefonlardan beyaz eşya ve ankastreye, elektrikli ev aletlerinden hobi, oyun konsolları ve eğlenceye, güvenlik sistemlerinden kişisel bakıma, fotoğraf makinesi ve kameradan spor malzemelerine çok çeşitli kategoride binlerce ürün sunmaktadır. Ayrıca 2015 yılında Teknosacell ile GSM sektöründe hizmet vermeye, 2016’da The Walt Disney Company ile anlaşarak Disney ürünlerini satmaya başlanmıştır.

Online sipariş ve mobil uygulamalarının yanı sıra ödeme kolaylıklarıyla da en çok tercih edilen markalardan biri olan Teknosa, yıl boyunca sayısız kampanya ve indirim fırsatları sunmaktadır. Teknosa aktüel ürünler broşürünü inceleyerek bu haftanın indirimli ürünlerinden en önce siz haberdar olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Teknosa ürün kataloğunu inceleyin ve en güncel kampanyalarla ilgili bilgi edinin, beğendiğiniz teknoloji ürünlerini indirimli fiyatlarıyla Teknosa hizmet kalitesiyle almanın keyfini yaşayın. Teknosa indirim broşürlerinde en avantajlı fiyatlar sizi bekliyor.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Teknosa, hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Mağaza açılış ve kapanış saatleri 09:00/10:00-20:00/22:00 arasında değişebilmektedir.

İnternet alışverişlerinizde hafta içi 14:00’ten önce verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Hafta içi 14:00’ten sonra veya hafta sonu verilen siparişler takip eden iş gününde kargoya verilmektedir. Kargoya verilme süreleri beyaz eşya, 65inch üzeri TV ve spor aletleri için değişmektedir.

 

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - elektronik ürünler ve beyaz eşyalar