Sephora şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Sephora Hakkında

Bir lüks güzellik ürünleri ve kozmetik mağazası olan Sephora ilk olarak 1969 yılında Fransa’da açılmıştır ve bugün dünyanın en büyük lüks gruplarından Louis Vuitton Moët Hennessy bünyesinde bulunmaktadır. Sephora, günümüzde toplam 34 ülkede 250 marka ve 16.000 ürün çeşidiyle hizmet vermektedir. Türkiye’de 2007 yılından beri faaliyet göstermekte olan Sephora, burada 11 şehirde 45’ten fazla mağazaya sahiptir.

Mağazalarında her türlü ürünü dokunup, hissederek test etme fırsatı sunan, eğitimli ve profesyonel çalışanlarıyla hizmet veren Sephora, tüketicilerinin lüks ve ulaşılabilir markalara ulaşmasına imkan sağlamasıyla müşterilerin ilgisini çokça cezbetmektedir.

Sephora ayrıca 10 dilde ziyaret edilebilen 17 online satış sitesine sahiptir ve böylece dünyanın birçok yerinden ürünlerine ulaşılmasını mümkün kılmaktadır.

Neden Sephora?

Dünyaca ünlü lüks güzellik markalarına ulaşmak isteyen pek çok kişi kolay ve keyifli alışveriş deneyimi ve ürün yelpazesinin genişliği nedeniyle Sephora’yı tercih etmektedir. İçerisinde makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından vücut ve banyo ürünlerine, saç bakımından erkek kozmetik ürünlerine, aksesuarlardan seyahat boy ürünlere birçok kategoride 16 binden fazla ürün barındıran Sephora’da en özel markaların sevdiğiniz ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Sephora, ayrıca müşterilerine sunduğu Sephora White ve Sephora Black kartlarıyla lüks ürünlerden indirimli olarak faydalanma fırsatı sunmaktadır. Özel günler başta olmak üzere sık sık ürün kampanyaları ve indirimli alışveriş fırsatları sunan Sephora’da bu hafta geçerli kampanyaları öğrenmek için Sephora aktüel ürünler broşürüne göz atın. Sephora ürün kataloğu içerisinden beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için güncel kampanyaları takip etmeyi unutmayın. En lüks markaların her yerde bulamayacağınız ürünlerini Sephora aracılığıyla indirimli elde etme ayrıcalığını kaçırmayın.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Sephora mağazaları hafta içi ve hafta sonu 10:00’da açılmaktadır. Kapanış saatleri mağazadan mağazaya 21:00/22:00 olarak değişmektedir.

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişler saat 14:00’dan önce verildiyse aynı gün içerisinde kargoya verilir. 14:00’da sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler