Avon şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Avon Hakkında

1886 yılında Amerika’da kurulan 133 yıllık köklü parfüm ve kozmetik markası olan Avon, günümüzde yaklaşık 70 ülkede 6 milyondan fazla bağımsız satış temsilcisiyle hizmet vermektedir. New York ve Şangay’daki Ar-Ge merkezleri bünyesinde 350’den fazla bilim adamı ve araştırmacı çalışmaktadır. 1993 yılından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Avon, sektöre fiziki mağazalar açarak girmek yerine ‘kapı kapı dolaşarak pazarlama ve satış’ stratejisiyle girmiş ve bugün bir dünya devi haline gelmiştir.

Avon, kadınların diğer kadınlar için çalıştığı bir şirket olmayı hedeflemekte, ‘Pembe Hareket’ gibi projelerle kadınları desteklemeye devam etmektedir.

Neden Avon?

Avon’u rakiplerinden ayıran en önemli farklardan biri, tüm dünyadaki kadınlara satış temsilcisi olma ve ek gelir kazanma fırsatını sunmasıdır. Fiziki mağazalara sahip olmaması; satış temsilcileri ve internet üzerinden alışveriş imkanı sunması da onu diğer kozmetik firmalarından ayırmaktadır.

Avon, dünyadaki kozmetik şirketleri arasında, kendi yarattığı markalı ürün sayısının en fazla olduğu firmadır. Bunlar arasında AVON Color, Advance Techniques, Skin-So-Soft ve ANEW gibi birçok marka bulunmaktadır.

Parfümden banyo ve SPA ürünlerine, makyaj malzemelerinden tırnak aksesuarlarına, cilt bakım ürünlerinden giyim ve takıya, saç bakım ürünlerinden dekoratif ve teknolojik ürünlere varıncaya kadar pek çok kategoride sayısız ürünle hizmet veren Avon, bu ürünleri rakiplerinden çok daha uygun fiyatlarla satışa sunmasıyla tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Avon ürün skalasındaki ürünlerin tamamını görmek için web sitesindeki online katalog bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Avon her ay aktüel ürünler kataloğu çıkarmakta ve ay boyunca pek çok ürünü oldukça indirimli fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Bu hafta ya da ay boyunca hangi ürünlerden indirimli olarak yararlanabileceğinizi görmek için Avon indirim broşürlerine ve güncel aktüel kataloğuna göz atabilirsiniz. Bu hafta geçerli bir kampanya olup olmadığını öğrenmek için web sitesindeki kampanya bölümüne inceleyebilir, indirimli ürünlerle ilgili bilgi almak isterseniz ‘Fırsatlar’ sayfasını tıklayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri internet üzerinden sipariş ederek ya da temsilciniz aracılığıyla satın alabilir, Avon’la kaliteli ve ucuz kozmetik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Avon ürünlerini internet üzerinden 7/24 sipariş edebilirsiniz. 60 TL ve üzeri siparişler için bedava kargo hizmeti sunulmaktadır. Avon çalışma saatleri hafta içi her gün 08:00-20:00’dır ve hafta sonu hizmet verilmemektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler