Rossmann şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Rossmann Hakkında

1972’de, kişisel bakım, kozmetik ve sağlık alanlarında hizmet vermek üzere ilk kez Almanya’da açılan Rossmann, günümüzde Almanya dışında Polonya, Arnavutluk, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Türkiye’de hizmet vermektedir. Avrupa ülkelerinde 3466’ın üzerinde mağazası bulunan Rossmann, Türkiye’ye 2009 yılında giriş yapmıştır ve 2018 Ekim itibariyle 23 ilde 112 mağaza ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Neden Rossmann?

Rossmann mağazaları kendine has dekorasyon tarzı, kaliteli ürünleriyle ve sunduğu fiyat avantajlarıyla dikkat çekmektedir. Dünyada sektörünün lideri olan birçok markayı bünyesinde bulundurmakla birlikte, Rossmann 18 yıl önce ‘mümkün olan en uygun fiyata en kaliteli ürünler’ felsefesiyle Isana, Alouette, Facelle, Rival de Loop, Perlodent gibi kendi markalarını yaratmaya başlamıştır. Günümüzde sayısı 42’ye ulaşan kalite markalarıyla 3000’den fazla ürün çeşidini en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde üretmektedir. Sunduğu fiyat avantajları, ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle Rossmann, Türkiye’de en çok tercih edilen kozmetik, kişisel bakım ve sağlık markalarından biridir. İçerisinde cilt ve vücut bakımı, saç bakımı, ağız ve diş bakımı, organik gıda ürünleri, atıştırmalıklar, bebek malzemeleri, ev temizliği, ev idaresi, sağlık ve hijyen ürünleri, medya, kitap ve kırtasiye, makyaj malzemeleri, hediyelik eşya, oyuncak, ithal ve yerli parfüm gibi pek çok kategori bulunmaktadır.

En kaliteli kozmetik, sağlık ve kişisel bakım ürünleri en uygun fiyatlarıyla satın almak için Rossmann ürün kataloğuna göz atarak bu hafta geçerli olan kampanya ve indirimlerden haberdar olmanız mümkün. Rossmann ayrıca sıklıkla mağazalarında belirli süreli ve belirli sayıda indirimli ürünler bulundurmakta, çeşitli ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla Rossmann kalitesiyle elde etme şansını müşterilerine sunmaktadır. Bu haftanın aktüel ürünler broşürünü inceleyerek büyük indirim fırsatlarından en önce siz haberdar olun.

Çalışma Saatleri

Rossmann mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 08:30/10:00-20:30/22:00 arasında mağazadan mağazaya farklılık gösterebilmektedir.

 

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler