Koçtaş - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Kataloglar Koçtaş

Satış mağazaları

Devamını oku

Koçtaş Hakkında

Günümüzde ev geliştirme sektörünün lider markalarından biri olan Koçtaş, ilk olarak 1955 yılında inşaat projelerine toptan yapı malzemeleri sağlamak amacıyla kurulmuştur. Perakende satışlarına 1996 yılında İzmir’de başlamış, 2000 yılında dünyada sektöründe lider markalardan olan Kingfisher grubuna bağlı B&Q ile ortaklık imzalayıp ev geliştirme sektörüne girmiştir. Koçtaş şu anda Türkiye’de İstanbul, Bursa, Antalya, Samsun, Eskişehir ve Konya da dahil olmak üzere 22 ilde 45 mağaza ve 40.000’den fazla ürünle ile hizmet vermektedir.

Neden Koçtaş?

Koçtaş ev geliştirme alanında çok sayıda kategoride on binlerce ürünü müşterilerine sunmaktadır. Minar Mobilya, Beko, Philips, Cookie&Lewis, Kumtel gibi piyasada lider olan birçok markayı Koçtaş bünyesinde bulabilirsiniz. Mobilya’dan ev tekstil ürünlerine, banyo, mutfak ve dekorasyon ürünlerine, aydınlatma aksesuarlarından ahşap ve inşaat malzemelerine, yatak odası takımlarından beyaz eşyaya, ısıtma ve soğutma araçlarından boya ve perdeye, bahçe mobilyalarından hırdavat ve el aletlerine kadar çok sayıda kategorideki kaliteli ürünleri Koçtaş yerli ve ithal markalarla satışa sunmaktadır. Koçtaş’ı müşteriler tarafından tercih edilen en önemli mağazalardan biri yapan bir diğer özellik ise uygun fiyat politikası ve sunduğu ödeme kolaylıklarıdır.

Her ay satışa sunduğu ürünleri sergilemek için yeni bir katalog çıkaran Koçtaş, ‘Çeyiz Kampanyası’, ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’, ‘250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava’ gibi kampanya ve promosyonların yanı sıra yaptığı birçok indirimleri de dikkat çekerek büyük avantajlar sağlıyor. Koçtaş’ın sunduğu aktüel ürünlere göz atmak, indirim broşür ve kataloglarını incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinde bulunan ayın kataloğu, bu haftanın fırsatları, çok satanlar, sizin için seçtiklerimiz, indirimli ürünler gibi bölümler hızlı ve kolay alışveriş imkanına olanak sağlamaktadır. Her ayın ilk haftası yayınlanan ürün katalogları mağazalardan da alınabilmektedir. Koçtaş ayrıca online ödeme, akıllı telefonlar için mobil uygulama, nakliye ve montaj hizmetleriyle de müşterilerine en avantajlı alışverişin imkanlarını sunmaktadır.

Ayrıca, Koçtaş’ın sunduğu Koçtaş Kart ile müşteriler puan toplayabilmekte, indirim ve ayrıcalıklardan yararlanabilmektedir.

Başarılı yapı market zincirleri firması Koçtaş, aynı zamanda “Yaşayan Evler” adı altında tematik bir dergi de yayınlamaktadır.

Çalışma Saatleri

Koçtaş hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Mağazaların açılış saatleri 08:00/10:00 olarak değişebilmekte, kapanış saati 22:00 olarak sabit tutulmaktadır. Bununla beraber, fiyat listesine ulaşabileceğiniz ve online sipariş verebileceğiniz resmi sayfaları https://www.koctas.com.tr adresinde yer almakta, 500 TL ve üzeri sepetleri ücretsiz olarak kargoyla kapınıza kadar ulaştırmaktadır.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - diğer