Joker şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Joker

Joker Hakkında

Joker, farklı bir isiml altında 1990’da kuruldu. İlk olarak toptan satış ile faaliyet gösterirken kısa sürede perakende sektörüne atıldı ve 1994’te Kozyatağı’nda, 1995’te ise Akmerkez’de mağazalar açtı. Türkiye’nin 13 farklı şehrinde mağazaları bulunan ve Kartal’dan Beylikdüzü’ne kadar sadece İstanbul’da 27 mağazası bulunan Joker; Antalya, Ankara, Bursa gibi şehirlerin de dahil olduğu yerlerde 70 mağazaya sahiptir.

Neden Joker

Joker mağazaları farklı temalar altında faaliyet gösterir. Bunlar, Jokerland, Joker Baby, Joker Toys, Joker Mix. 9 adet bulunan Jokerland, oyun parkı olarak annelerin ve çocukların uğrak noktası olurken, 2019 itibarı ile 22 adet açılmış olan Joker Toys, oyuncak, peluş ve puzzle gibi hem eğlence hem de zeka gelişimini destekleyen ürünler sunmaktadır. Lego ve Play D’oh gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra bez bebek, kutu oyunu, figürler ve sesli oyuncaklar da barındırmaktadır. Joker Toys’ta aynı zamanda, çocuk kitapları ve filmleri, zeka ve beceri geliştiren oyunları incelemek mümkündür.

25 mağazayla dikkat çeken Joker Baby ise bebek arabası, bakım ve sağlık ürünleri, biberon ve yürüteç gibi beslenme ve ev içi gereçleri, bebe devam sütleri, oto koltukları ve tabii ki bebek bezleri bulabileceğiniz yerlerdir. Joker Mix ise, 14 farklı mağazada hem oyuncak hem Baby konseptli ürünleri bir araya getirmektedir.

Antalya’dan Türkiye’ye yayılan Jolly Joker eğlence markası ile karıştırılmaması gereken Joker, anne ve uzmanlardan aldığı değerli bilgi birikimini, kalitesini artırmak ve ürün skalasını genişletmek adına ustalıkla kullanmaktadır. Ayrıcalıklı Joker deneyimi için Aile Kulübü’ne katılıp indirim, annelik eğitimi ve özel uygulamalara sahip olabilirsiniz. Aile Kulubü Platin ise tüm alışverişlerde ücretsiz kargo, platine özel indirimler ve Medline Acil Sağlık Hizmeti gibi fırsatlarla dolu!

Doğum öncesi ve sonrasında çeşitli indirim ve kampanyalar ile anne ve çocukların ihtiyaç ve isteklerini karşılayan Joker, aynı zamanda tulum, ayakkabı, önlük, hastane çıkışı seti gibi kıyafet, giyim ve tekstil ürünlerine yer vermekte, bu sayede bir bebeğin veya çocuğun ihtiyacı olabilecek her türden eşya ve tüketim malzemesini tek bir platformda ulaşılabilir hale getirmektedir.

Çalışma Saatleri

Joker ürünleri için kapıda ödeme ve aynı gün kargo imkanıyla resmi adresleri olan https://www.joker.com.tr sayfasından sipariş verebilir veya 13 farklı şehirde yer alan mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Mağaza açılış saatleri değişiklik gösterebilmekle birlikte genelde 10:00 – 22:00 arası müşterilerini beklemektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - diğer