Hummel şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Hummel Hakkında

Kuruluşunu, 1923 yılında, Albert Messmer’in ilk futbol kramponlarından birini yaptığı güne dayandıran Hummel, günümüzün en köklü spor giyim ve ayakkabı üreticilerinden biridir. Danimarka menşeili Hummel üretim ve faaliyetlerinin merkezine sporu yerleştirmiştir. Hummel faaliyetlerini ağırlıklı olarak Avrupa’da sürdürmektedir ve Türkiye pazarına 2010 yılında girmiştir. Ürünleri günümüzde 40’tan fazla ülkede satılan Hummel dünya çapında pek çok mağazası ile hizmet vermektedir. İlk kez 1979 yılında Danimarka milli futbol takımına sponsor olmuş, günümüze kadar Real Madrid ve Galatasaray gibi kulüplere sponsorluk hizmeti sağlamıştır.

Neden Hummel?

‘Dünyayı sporla değiştir’ felsefesine sahip Hummel markası, kendi bünyesinde kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde spor giyim alanında sayısız ürünü en kaliteli tekstil malzemeleriyle üretmektedir. Tişörtten şorta, elbiseden eteğe, hoodieden tayta, mayodan yağmurluğa, çanta ve cüzdandan havluya, atkı ve bereden terlik ve sandalete, training ve performans ayakkabılarından günlük ayakkabılara varan birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Hummel yalnızca kendi markasına ait ürünlerin satışını yapmaktadır.

Hummel’ın kaliteli ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz Hummel aktüel ürün kataloğunu inceleyebilir, internet sitesi üzerinden kadın, erkek, çocuk ve outlet kategorilerine göz atabilirsiniz. Her sezon farklı koleksiyonlar oluşturan Hummel’ın güncel koleksiyonlarını mağaza ve internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Hummel, yılın bazı zamanları ve özel günlerde çeşitli kampanyalar yapmakta ve müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla edinme şansını sunmaktadır. Bu haftanın indirimli Hummel ürünlerini görmek için broşürleri inceleyebilir ve zaman kaybetmeden internet sitesi üzerinden ya da mağazalardan alışverişinizi yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Hummel mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak 10:00-22:00 arası hizmet veren mağazaların açılış ve kapanış saatleri mağazadan mağazaya değişebilmektedir. Çalışma saatlerini öğrenmek için Hummel internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet üzerinden satış hizmeti sunan Hummel, ürünlerinizi en geç 3 iş günü içerisinde kargoya vermektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - spor