Decathlon şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Decathlon

Avrupa’nın En Büyük Spor Perakende Zinciri

Fransa’nın Lille kentinde 1976 yılında kurulan Decathlon, 10 sene sonra Almanya’da ilk şubesini açtı ve o tarihten bu yana da büyümeye hiç ara vermedi. 2020 itibarıyla neredeyse 60 ülkede 1.500 adetten fazla Decathlon mağazası bulunuyor ve bu marka dünyanın en büyük spor perakende zincirlerinden biri sayılıyor. Decathlon, Türkiye piyasasına 2006 yılında giriş yapmış olsa da ilk mağazasını 2010 yılında açtı. Resmî web sitesindeki (https://www.decathlon.com.tr) verilere göre, 2020 yılında Türkiye’de yaklaşık 40 adet mağazası bulunuyor. Decathlon, çok farklı spor türlerine dair hazır giyim ürünlerini (örneğin mont) ve bu sporlarda kullanılan malzemeleri (örneğin çanta) uygun fiyatlarla satışa sunuyor.

Araştırma, tasarım, üretim, lojistik ve satış işlemlerinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren Decathlon, Oxelo, Quechua, Wedze ve Solognac gibi kendi markalarına sahip. Şirketin her spor türü için farklı bir marka yarattığını söylemek mümkün: O marka altında ilgili spora dair sayısız ürün satışa sunuluyor. Decathlon, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de hem web sitesi hem de fiziki mağazalardan satış yapıyor.

Türkiye’nin En Büyük Spor Giyim Mağazası

Decathlon Mağazaları İletişim Bilgileri

En büyük Decathlon mağazaları Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya şehirlerinde olsa da her coğrafi bölgede bir mağaza bulabilmek mümkündür. Size en yakın olanını bu adresten öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine 0 (850) 532 33 22 numaralı telefon hattından veya 0 (549) 805 33 83 numaralı WhatsApp hattından ulaşmak mümkündür. Ayrıca internet sitesi üzerinden hafta içi her gün 09.00-18.30 saatleri arasında destek ekibiyle doğrudan iletişime geçilebilir. İade ve değişim süresi satın alma tarihinden itibaren 60 gündür. Her iki talep de herhangi bir Decathlon mağazasından yapılabilir. İade tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içerisinde, satın alma için kullandığınız yönteme para iadesi yapılmaktadır.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - spor