Yatsan şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Yatsan Hakkında

1974 yılında Türkiye’de kurulmuş olan Yatsan, yatak imalatı sektöründe hizmet veren dünyaca ünlü bir markadır. Mükemmel uyku kalitesi sunma hedefini üretim ve Ar-Ge çalışmalarının merkezine koyan Yatsan, bugün dünyada 50 ülkede milyonlarca kişinin tercih ettiği bir marka olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Türkiye’de 22 ilde 150’ye yakın satış noktası bulunan Yatsan, Tempur, Sealy ve Stearn & Foster’ın distribütörlüğünü, Serta ve King Koil gibi markalarının Asya ve Avrupa’da 10’dan fazla ülkede üretim ve dağıtımını yapmaktadır.

Neden Yatsan?

Konforlu ve kaliteli bir uyku deneyiminin fiziksel ve zihinsel sağlık açısından taşıdığı büyük önemi çok iyi bilen Yatsan, her geçen gün daha iyi bir uyku için yenilikler ve son buluşları takip etmekte ve Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır. Yatsan, ürettiği ürünlere birer sağlık ürünü olarak bakmaktadır.

Satışa sunduğu ürünler arasında yaylı yataklardan visco yataklara, kaz tüyü yastıklardan jel yastıklara, elyaf yorganlardan kaz tüyü yorganlara, alezlerden bebek yataklarına, sandıklı bazalardan baza ve başlık setlerine, koltuklardan komodin ve puflara varan pek çok çeşitte ürün bulunmaktadır. Yatsan ayrıca oteller için yataklar ve uyku malzemeleri de üretmekte; sunduğu üstün kalite ile birçok otel zinciri tarafından tercih edilmektedir.

Doğru uyku ürününüzü seçmek için Yatsan web sitesindeki blog yazılarından faydalanabilir, Yatsan’ın tüm ürünlerini görmek için ürün kataloğunu inceleyebilirsiniz. Yıl boyunca avantajlı alışveriş ve kampanya fırsatları sunan Yatsan’ın ürün kataloglarını takip ederek size en uygun uyku ürününü en uygun fiyatlarla alma şansını yakalayabilirsiniz. Yatsan aktüel ürünler broşürüne göz atarak bu haftanın indirimli Yatsan ürünlerinden en önce siz haberdar olabilirsiniz. Yatsan indirim kataloğunu inceleyin, dünyanın tercih ettiği kaliteyi en uygun fiyatlarla elde etmenin tadını çıkarın.

Yatsan, online sipariş hizmetinin yanı sıra 100 gün evde deneme ve kişiye özel üretim hizmetleriyle de müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Yatsan mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermekte olup, çalışma saatleri mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilmektedir.

İnternet sitesi üzerinden verilen siparişler 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - mobilya