IKEA şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

IKEA Hakkında

IKEA, 1943 yılında kurşun kalem, resim çerçevesi, saat, cüzdan, takı, masa servis örtüsü ve naylon çorap satışları yapmak üzere İsviçre’de kurulan, günümüzde ise mobilya, dekorasyon ve ev tekstili alanındaki çeşitli kategorilerde içerdiği sayısız ürünle dünya devi bir markadır. İlk mobilya üretimine 1948 yılında başlayan IKEA, o günlerden bugünlere kullanışlı ve kaliteli ürünleri düşük fiyata sunma anlayışıyla çalışmaktadır. Türkiye’de ilk olarak 2005 yılında açılmış olan IKEA bugün Türkiye’de 7 şehirde 9 mağaza, dünyada ise toplam 38 ülkede 313 mağaza ile hizmet vermektedir.

 Neden IKEA?

IKEA ürünleri kendine has tasarımlarıyla birçok kesim tarafından çok beğenilmekte ve sunduğu düşük fiyatlarla en çok tercih edilen markalardan biri olmayı sürdürmektedir. Ürünler tasarlanırken önce en düşük fiyat anlayışıyla hareket edilir. Geniş alana yayılmış mağazaları içerisinde müşteriler örnek olarak hazırlanmış salon, yatak, ofis odaları gibi birçok alandan dekorasyon fikirleri edinebilmekte, sergilenen ürünlerin rahatlık ve sağlamlığını test etme imkanı bulabilmektedir. IKEA’yı rakiplerinden ayıran en önemli fark ‘Kendin Yap’ özelliği olup, müşteriler aldıkları mobilya parçalarını ev veya ofislerinde kendileri monte edebilmekte ya da IKEA’nın sunduğu ücretli nakliye ve montaj hizmetlerinden yararlanabilmektedir. IKEA bu hizmetlerin yanı sıra mutfak ölçüm, ürün toplama, ev planlama, hediye kart gibi hizmetler de sunmaktadır.

IKEA sürekli olarak kampanya ve indirimler yaparak alışverişi müşterileri için daha cezbedici hale getirmektedir. IKEA ürün kataloğunu inceleyerek yeni ürünler ve dekorasyon fikirleri hakkında bilgi edinebilir, güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu haftanın IKEA aktüel ürünlerini görmek için IKEA broşürlerine göz atabilirsiniz. Mobilyadan halıya, yemek masasından raf sistemlerine, aydınlatmadan mutfak eşyasına, aynadan askılığa, resimden kokulu muma kadar pek çok kategoride farklı tasarım ve uygun fiyatlarıyla IKEA’nın sunduğu sayısız fırsattan yararlanma şansını kaçırmayın. IKEA indirim broşürlerine göz atarak ve düzenli olarak yapılan kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan eşyaları en uygun fiyatlarıyla satın alın. Ayrıca IKEA Aile Kart edinerek yıl boyunca size özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

IKEA ürünlerini internet üzerinden sipariş edebilir, mobil uygulamayı indirerek evinizin konforunda kolayca alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

IKEA mağazaları hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İnternet üzerinden verilen siparişleriniz en fazla 7 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - mobilya