Vodafone şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Vodafone Hakkında Genel Bilgi

Vodafone, İngiltere merkezli bir telekomünikasyon şirketi olup 1991 yılında Newbury şehrinde kurulmuştur. 30 farklı ülkede GSM hizmeti sunan Vodafone, Türkiye’ye 2005 yılında giriş yapmış ve TMSF tarafından satılan Telsim şirketini satın alarak Mayıs 2006’da resmen GSM hizmeti vermeye başlamıştır. Eylül 2019 itibarıyla yaklaşık 24 milyon Türk müşteriye sahip olan Vodafone, aynı zamanda evde internet hizmeti de vermektedir. Vodafone abonesi olmak için resmi web sitesi (https://www.vodafone.com.tr) üzerinden başvuru yapmanın yanı sıra şirketin fiziki mağazalarından birine başvurmak da mümkündür.

Vodafone tarafından sunulan hizmetleri mobil telefon hattı, evde internet ve TV olarak özetlemek mümkündür. Kullanılabilir paketler sayıca oldukça çok sayıdadır. “Red” kategorisi altında faturalı tarifeler, “Freezone” kategorisi altında ise gençlere yönelik faturalı ve faturasız tarifeler bulunmaktadır. Tüm faturasız tarifeler ise “Kolay Paketler” kategorisi altında toplanmıştır. Tüm tarifelerin tam bir listesini bu adresten görebilirsiniz.

Vodafone Sitesinden Kullanabileceğiniz Servisler

Vodafone web sitesi üzerinde pek çok servis sunuluyor olsa da en sık kullanılanları şöyle listelemek mümkündür:

Elbette, tüm bunlara ek olarak internet aboneliği, borç sorgulama ve mobil uygulamalar gibi pek çok özelliğe de yine web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Genel olarak, abonelik iptali dışındaki hemen her işlem resmî web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Vodafone Mağazaları & İletişim Bilgileri

Vodafone mağazalarının tam bir listesine bu adres üzerinden ulaşabilir ve size en yakın mağazanın hangisi olduğunu kolayca görebilirsiniz. Sadece İstanbul’da 250 adetten fazla mağazası mevcuttur. Müşteri hizmetleri numarası 0 (542) 542 00 00 olup Vodafone müşterilerinin sadece 542’yi tuşlamaları yeterlidir. İnternet hizmetleri (Vodafone Net) içinse 0850 542 0 542 numarası aranmalıdır. Vodafone sosyal medya üzerinden de müşteri hizmetleri desteği vermektedir ve resmî Twitter adresi bulunmaktadır. Son olarak, web sitesindeki “sizi arayalım” özelliğini kullanarak telefon numaranızı bırakabilir ve müşteri hizmetlerinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - mobil & internet