Tepe Home şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Tepe Home Hakkında

1969 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulan Tepe Home, 1997 yılında mobilya ve ev dekorasyon ürünleri alanında perakende mağazalar zinciri olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 1997 yılında bu alandaki ilk ve en büyük zincir olarak kurulmuştur. Günümüzde Türkiye’de 16 noktada, sayısı 5.000’i aşan ürün çeşidiyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Tepe Home üretiminde birinci sınıf kalite malzemeleri kullanarak ve yüksek kaliteli hizmeti sunarak dünya standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Kaliteli hizmetini modern ve yaratıcı fikirlerle beslemesi ve hep daha iyiyi ve ileriyi hedeflemesi onu sektörün lider markalarından biri yapmaktadır.

Neden Tepe Home?

En zarif, en son moda, en şık dekorasyona sahip olmak için Tepe Home’u mutlaka ziyaret etmelisiniz. Yılın trend dekorasyon fikirleriyle evinizi baştan yaratmak istediğinizde, ya da evinizin bir bölümüne renk katmak istediğinizde, Tepe Home en güzel mobilya ve aksesuarlarla size ilham verecek.

Tepe Home’da oturma odası, yatak odası, mutfak, yemek odası, çocuk odası, bebek odası, bahçe mobilyaları, gömme dolap sistemleri, mutfak masaları, TV üniteleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları gibi ihtiyacınız olabilecek hemen her kategoride en yüksek kalite en ve yaratıcı dizaynlarıyla hizmet vermektedir. Mobilyanın dışında ev aksesuar alanında da sayısız ürün sunan Tepe Home’da en güzel çizgi ve trendlere sahip tekstil, halı, aydınlatma, banyo aksesuarları, mutfak aksesuarları ve hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.

Her zaman en üstün kalite ve tasarımı hedefleyen Tepe Home ürünlerine indirimli olarak ulaşmak isterseniz Tepe Home’un yıl boyunca ve özel günlerde düzenlediği kampanyaları takip edin. Tepe Home ürün kataloğunu inceleyerek güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Tepe Home aktüel ürünler broşürlerinde çok çeşitli indirimli ürünleri bulmanız mümkün. Evinizin her köşesinin ihtiyacını Tepe Home indirimli ürünleriyle giderin hem hesaplı hem de en son trendlere uygun alışverişinizi yapmanın keyfini yaşayın. Bu hafta Tepe Home aktüel ürünleri ve kampanyalarını görmek için Tepe Home ürün kataloğuna mutlaka göz atın.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Tepe Home mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Açılış ve kapanış saatleri mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilmektedir. Çalışma saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi mağazalardan edinebilirsiniz.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - mobilya