BİM - kataloglar ve özel teklifler


İnternette BİM kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son BİM katalogları bizdedir. BİM kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, BİM kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

Güncel haftalık indirim katalogları

 

İnternetteki en iyi BİM kampanyaları ve katalogları
Türkiye'nin her yerindeki hemen her BİM kataloğu ve satışı hakkında bilgimiz vardır! İster bir katalogda isterse internet veya çevrim dışında gizlenmiş olsun bunlara internet sitemizde göz atabilirsiniz.

En iyi BİM indirimlerini keşfedin
Birçok insan BİM alışverişinde tasarruf etmek ister. BİM indirimleriyle ilgili tüm bilgiler bizde mevcut olduğundan en iyi fiyatları alarak tasarrufta bulunabilirsiniz. Buradaki en yeni kampanya ve kataloglara bir göz atın ve harika ürünler sayesinde nasıl tasarruf edebileceğinizi görün. Unutmayın ki tasarruf başarının temelidir!

Zaman ayırın!
Tasarruf söz konusu olduğunda herşey anlayışta bitiyor. Şu anda sadece birkaç kuruş tasarruf ediyor olabilirsiniz ama bu da işe yarar ve BİM kampanyaları ile tasarrufta bulunmak olabildiğince kazançlı çıkmanın harika bir yoludur. Tasarruf etmek için akıllı bir müşteri olup BİM alışverişinizden önce biraz araştırma yapmanız yeterlidir. Bu biraz zaman alır ama kataloglarımız size epey para kazandırabilir!

Bu sayfada - tarihine kadar geçerli olan 0 güncel BİM broşürünü bulacaksınız. Broşürlerde -, vs. gibi şehirlerde bulunan 0 mağazalardan alabileceğiniz, özellikle Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki ürünlerle ilgili özel teklif ve indirimleri bulacaksınız. Diğer mağazalardaki indirimler, promosyonlar ve özel tekliflerle ilgilenirseniz Türkçe Broşürler sitesinde broşürü bulunan diğer 167 perakendeciden birinin indirimlerine bakın. Ayrıca o andan itibaren geçerli olmayan 0 katalogunu incelemek için BİM arşivine de göz atabilrsiniz.

BİM el ilanlarındaki ürünler

Katalog Sayfa Ürünler Tanım Fiyat
leaflet
28 Mart - 10 Nisan 2023
1 patates Çıtır Çubuk Patates Superfresh 1 kg - SuperFresh Citir Çubuk 202 ₺44,50

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler