Happy Center - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları
Happy Center lokasyonları

Happy Center Hakkında

1969 yılından beri gıda sektöründe hizmet veren Altun Gıda, 1996 yılında perakende sektörüne girmiş ve bir süre sonra Happy Center süpermarketler zincirini kurmuştur. Çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere Bursa, Balıkesir ve Çanakkale’de toplam 134 mağazasıyla Happy Center, süpermarket konsepti ve avantaj konsepti adını verdiği iki farklı hizmet şekliyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Happy Center, süpermarket konseptiyle tüketicilerine çeşit ve kaliteyi bir arada sunarak keyifli bir alışveriş yaşatmayı amaçlarken, avantaj konseptiyle toplu alım yapmak isteyen müşterilere uygun fiyatlarla bol çeşit sunmayı hedeflemektedir.

Neden Happy Center?

Bakliyat, şeker, unlu mamuller, içecekler, bisküvi, çikolata, kuruyemiş, konserve, şarküteri, manav, kahvaltılık, bebek malzemeleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri, tekstil, kitap, evcil hayvan malzemeleri, oyuncak gibi birçok alanda hizmet veren Happy Center, ürün gamındaki çeşitliliğin yanı sıra sunduğu kampanya ve indirimlerle de müşterilerine cep dostu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Happy Center web sitesinden ya da mağazalardan alabileceğiniz katalog ve broşürlerden bu haftanın indirimli ve aktüel ürünleri takip edebilir, zaman kaybetmeden hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Online alışveriş olanağı sunan Happy Center, web sitesinde bir ilki gerçekleştirmiş ve ‘Parmaklarınızla alışveriş’ fikrini hayata geçirmiştir. Online marketi beğendiğiniz ürünü sepetinize sürükleyerek keyifli ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca online siparişleriniz, ücretsiz olarak adresinize teslim edilir!

Online alışveriş imkanından hemen yararlanmak için ‘İndirim Bülteni’ kataloğuna göz atabilir, sitede yer alan kampanyaları inceleyerek dilediğiniz ürünü uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Happy Center, müşterileri için oluşturduğu Happy Can adlı oyunla, 12 sezondur çok sayıda kişiye hediyeler dağıtmakta ve çekilişler yapmaktadır. Bu hediyeler arasında arabalar, akıllı telefonlar, tabletler, oyun konsolları ve hediye çekleri yer almaktadır. Ayrıca web sitesinde dekorasyon, teknoloji, güzellik, sağlık gibi konuların ve yemek tariflerinin yer aldığı yazılar yayınlamaktadır.

Happy Center ayrıca Avantaj Kart ile müşterilerine harcadıkça kazanacakları bir sistem sunmuştur. Avantaj Kart’la alışveriş yapan müşteriler puan biriktirmekte, topladıkları puanlarla hediye kataloğundaki ürünlerden seçebilmektedirler.

Çalışma saatleri

Happy Center mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Açılış saatleri 08:00/10:00 arasında değişebilmektedir. Kapanış saati 22:00’dır.