Bauhaus şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Bauhaus mağazalarının bulunduğu yerler dahil Bauhaus ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Bauhaus çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Bauhaus dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Bauhaus
Kataloglar Bauhaus
Kataloglar Bauhaus

Bauhaus hakkında

‘Kendin yap’ modelinin Almanya’daki öncüsü olan yapı market Bauhaus, 1960 yılında kurulduğundan beri müşterilerine ‘en zengin ürün çeşidi, en iyi kalite, en uygun fiyat’ anlayışıyla hizmet vermektedir. Avrupa’da 300’den fazla şubesi bulunan Bauhaus Türkiye’de 1995 yılında açılmıştır ve günümüzde İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’da toplam 10 mağaza ile hizmet vermektedir.

Neden Bauhaus?

Bauhaus, evler, atölyeler, bahçeler için gerekli olan birçok malzeme, ürün ve hizmeti tek çatı altında birleştirmesiyle, müşterilerine bu alanlardaki tüm ihtiyaçlarını tek seferde giderebilecekleri bir market olarak kolay ve hızlı alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Üstün kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara satan Bauhaus’ta müşteriler 120.000 ürün çeşidi arasından bütçelerine uyanı satın alabilmekte ve Bauhaus kalitesinin tadını çıkarabilmektedirler.

Bauhaus, hırdavattan aydınlatmaya, dekorasyondan elektrik tesisatına, inşaat malzemelerinden bahçe mobilyalarına, seramik ve parkeden halıya, otomobil aksesuarlarından el aletleri ve makinelere, dekorasyon ürünlerinden duvar kağıtlarına kadar uzanan birçok kategoride zengin ürün çeşidine sahiptir. Bauhaus çeşitli ürünlerin yanı sıra verdiği birçok hizmetle de müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunar. Montaj, nakliye ve ücretsiz ahşap kesimi hizmetlerinden yararlanabilir, telefon, faks ya da e-mail ile sipariş verebilir, internet üzerinden alışveriş yapabilir, Bauhaus TV’deki parke döşeme, duvar boyama gibi çeşitli konulardaki videoları izleyerek bilgi edinebilir, çeşitli kampanya ve promosyonların sergilendiği katalogları Bauhaus mağazalarından edinerek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Bauhaus aktüel ürün kataloglarını inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri düşük fiyatlarla satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bauhaus ürün broşürlerinde bu haftanın indirimli ürünlerine göz atın ve dilerseniz en yakın Bauhaus mağazasından ya da web sitesi üzerinden ihtiyacınız olan ürünü indirimli fiyatlarla edinin. Bauhaus’un çeşitli kategorilerde yaptığı kampanyaları internet sitesi üzerinden inceleyebilir, dilerseniz ürünleri indirim oranlarına göre listeleyebilir ve bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Bauhaus, Kozyatağı şubesi dışındaki tüm şubelerinde haftanın 7 günü 08:30-22:00 arası hizmet vermektedir. Kozyatağı şubesi hafta içi 10:00-22:00, hafta sonu 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.