Tchibo şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Tchibo Hakkında

Tchibo, ilk olarak 1949 yılında, müşterilerine posta ile kahve satan iki ortak tarafından Almanya’da kurulmuştur. 9 harmanlı Gold-Mocca kahvesiyle hızla ünlenen, Almanya’da 1955-1958 yılları arasında 77 kahve mağazası açma başarısı yakalayan Tchibo zaman içerisinde bünyesinde kahve dışı ve hatta gıda dışı ürünlere yer vererek, günümüzde 10 ülkede 1040 mağaza ile hizmet veren bir dev haline gelmiştir. Tchibo, 2005’te girdiği Türkiye pazarındaki faaliyetlerine 13 ilde 50’den fazla mağazası ile devam etmektedir.

Neden Tchibo?

Tchibo kahve ve gıda dışı ürünlerinin kalitesinin yanı sıra ürün yelpazesinin genişliği ile müşterilerinin büyük ilgisini çekmektedir. Kurulduğu yıllarda sadece kahve hizmeti veren Tchibo’da bugün, modadan teknolojiye, mutfaktan banyoya, ev tekstilinden çocuk ürünlerine çeşitli kategorilerde pek çok ürün satışa sunulmaktadır. Tchibo ürünleri ayrıca, yüksek kalite üretimi belgeleyen TCM ve European Norm 71 standartlarına sahiptir.

Tchibo’yu rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri, her hafta farklı tema ve buna bağlı olarak değişik ürün konseptleriyle tüketici karşısına çıkmasıdır. Bir diğer Tchibo özelliği ise mağazaların içerisinde bulunan kahve barlarıdır. Müşteriler yalnızca kahve için mağazalara uğrayabilir veya alışverişleri arasında bir kahve molası vermek istediklerinde Tchibo’nun özel kahvesinin tadına mağaza içerisinde bakabilirler.

Tchibo yalnızca mağaza düzeniyle değil, sunduğu ürün kalitesi ve çeşitleriyle de müşterilerine en keyifli alışveriş deneyimini yaşatmayı hedefliyor. Her hafta farklı ürün konseptiyle hizmet veren Tchibo’da bu hafta geçerli ürün ve kampanyaları görmek için Tchibo ürün kataloğuna göz atabilirsiniz. Tchibo özel günlerde ve yıl içerisinde dönem dönem indirim ve kampanya fırsatları sunmaktadır. Her hafta yenilenen Tchibo’da bu haftanın indirimli ürünlerini görmek için aktüel ürünler broşürünü inceleyebilirsiniz. İndirim ve kampanyalardan en önce sizin haberiniz olsun istiyorsanız Tchibo katalog ve broşürlerini takip etmeyi unutmayın.

Tchibo ayrıca internet üzerinden alışveriş hizmeti vermekte, 150 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücreti talep etmemektedir.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Tchibo mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 08:30/10:00-20:30/22:00 arasında mağazadan mağazaya değişebilmektedir.

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişler en fazla 2 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

 

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - giyim