LC Waikiki şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

LC Waikiki

LC Waikiki Tarihçesi

LC Waikiki 1988 yılında Fransa’da kurulmuş bir hazır giyim perakende satış mağazasıdır ve 1997 yılında Türkiye’deki ilk şubesini açmıştır. Hâlihazırda 50’ye yakın ülkede 1.000 adetten fazla mağazası mevcuttur. Uygun fiyata kaliteli hazır giyim ürünleri sunan LC Waikiki; erkek, kadın, çocuk giyim ve bebek kategorilerinde binlerce ürüne sahiptir. Sloganı “iyi giyinmek herkesin hakkı” olan firma, Türkiye’de Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir. LC Waikiki, yakın tarihte Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedeflemektedir. Nitekim 2020 yılında Türkiye’nin en değerli 11. markası seçilmiştir.

LC Waikiki, hem kendisine ait resmi web sitesinde (https://www.lcwaikiki.com/tr-tr/tr) hem de genellikle AVM’ler içerisinde yer alan fiziksel mağazalarda satış yapmaktadır. LCW Home, Outlet, Dream ve Baby olmak üzere dört mağaza konsepti olan firma, her konseptte farklı bir ürün grubuna ağırlık vermektedir. Örneğin, pijama ve uyku ürünleri Dream konseptinde, bayan elbise ve erkek mont gibi günlük giyim ürünleri ise Outlet konseptinde sunulmaktadır.

LC Waikiki Sitesi ve Mağazalarında Neler Var?

LC Waikiki Mağazaları & Müşteri Hizmetleri

Resmi web sitesine ek olarak, Türkiye’deki hemen her ilde en az bir adet LC Waikiki mağazası bulabilmek mümkündür ve toplamda 400’den fazla mağaza mevcuttur. Size en yakın mağazayı buraya tıklayıp il ve ilçe seçerek görebilirsiniz. LC Waikiki genel merkezinin adresi ise 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar/İstanbul’dur.  Müşteri hizmetlerine 7/24 444 4 529 numaralı telefondan ulaşılabilir. Web sitesinden yapılan alıverişlerde 120 gün içerisinde iade yapılmasına izin verilmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü size en yakın mağazaya teslim ettikten sonra 10 gün içerisinde iade tutarı tarafınıza ödenecektir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - giyim