FLO şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

FLO

FLO: Çevrimiçi Ayakkabı Satışının Lider İsimlerinden Biri

Ahmet Ziylan tarafından 1960 yılında kurulan FLO, günümüzde Türkiye’deki ayakkabı sektörünün lider isimlerinden biridir. Her yıl 55 milyona yakın ayakkabı satışı gerçekleştiren şirket, yurt içinde 500 civarı, yurt dışında ise yaklaşık 100 adet mağazaya sahiptir. FLO, resmî web sitesinde (https://www.flo.com.tr) ve mağazalarında hem kendi üretimi olan ayakkabıları hem de Kinetix, Polaris, Lumberjack, Butigo, Dockers gibi markaların ayakkabılarını satışa sunmaktadır. TÜRKAK AKREDİTE belgesine sahip nadir markalardan biri olan FLO, 2013 yılı itibarıyla BİM’in de dahil olduğu büyük bir ortaklığa imza atmıştır ve 2023 yılına gelindiğinde Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olmayı hedeflemektedir. 

FLO web sitesinde kadın, erkek ve çocuk kategorileri altında ayakkabı, erkek / kadın bot ve spor ayakkabı satışları gerçekleştirilmekte ve çevrimiçi müşterilere özel indirim kodu gibi kampanyalar düzenlenmektedir. FLO mağazalarından alışveriş yapmadan önce özel bir indirim olup olmadığını görmek için web sitesini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

FLO’da Ayakkabı Modelleri ve Daha Fazlası

Her ne kadar asıl olarak bir çevrimiçi ayakkabı satıcısı olsa da, FLO web sitesinde çanta gibi erkek ve bayan aksesuarları ile çeşitli hazır giyim ürünleri de satılmaktadır. Hem web sitesinde hem de mağazalarda şu ürünleri bulabilmek mümkündür:   

FLO mağazalarında satışa sunulan markaların tam bir listesine bu adresten ulaşabilirsiniz. FLO zaten avantajlı fiyatlar sunuyor olsa da “outlet” sayfasında bir indirim kuponu veya kampanya kodu kullanmanıza gerek kalmadan daha da düşük fiyatlar elde edebilirsiniz.

FLO Mağazaları Ve İletişim Bilgileri

Bu adresten size en yakın FLO mağazasını harita üzerinde görebilirsiniz. FLO müşteri hizmetleri telefonu 0850 290 3 356 olup hafta içi her gün 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. FLO web sitesi üzerinden satın aldığınız her ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürün ücretsiz olarak kargoya verildikten sonra ortalama 14 gün içinde para iadesi yapılmaktadır. Ürün değişimleri ise aynı süre içerisinde herhangi bir FLO mağazasından yapılabilmektedir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - giyim