ZARA şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, ZARA mağazalarının bulunduğu yerler dahil ZARA ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek ZARA çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla ZARA dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar ZARA
Kataloglar ZARA
Kataloglar ZARA
ZARA lokasyonları

ZARA Hakkında

İspanya merkezli bir hazır giyim ve aksesuar markası olan ZARA, 1975 yılında iki İspanyol ortak tarafından kurulmuştur. Yeni bir ürünün tasarlanması, üretilmesi ve satışa sunulması ortalama altı ay sürerken ZARA bu süreyi bir haftaya indirmiş ve çok kısa bir süre içinde popüler hâle gelerek tüm Avrupa’ya yayılmıştır. Günümüzde, ZARA markası Inditex grubunun bir parçasıdır ve Massimo Dutti, Pull and Bear, Stradivarius, Bershka gibi markalarla aynı grup içerisinde yer almaktadır. Tüm dünyada 2.000’den fazla mağazaya sahip olan şirket, Türkiye’de yaklaşık 40 adet mağazaya sahiptir. Şirketin hazır giyim ürünleri, ZARA Woman, ZARA Man, Studio, TRF, Home, Basic ve Kids Studio gibi değişik ürün gruplarında satılmakta olup her ürün grubunun malzeme kalitesi ve hitap ettiği müşteri kitlesi bir diğerinden farklıdır.

Resmi ZARA web sitesi (https://www.zara.com/tr) üzerinde üç temel kategori için hazır giyim ürünleri sunulmaktadır: erkek, kadın ve çocuk. Ayrıca “ayakkabı & çanta” adında bir kategori daha olup burada yine aynı kategoriler için parfüm ve çanta gibi çeşitli aksesuarlar bulabilmek mümkündür.

ZARA Müşterilerine Neler Sunuyor?

  • En son moda trendleri. Elbise, mont ve ayakkabı gibi farklı ürün kategorilerinde en son moda trendlerini uygun fiyatlarla takip edebilirsiniz. ZARA, hızlı üretim sürecinin sağladığı avantajla trendleri herkesten önce belirler ve bu trendlere uygun fiyatlarla ulaşma şansı tanır.
  • Sürdürülebilir ürünler. 2011 yılından bu yana, ZARA ve Greenpeace çevreye zararı olmayan, geri dönüştürülebilir kumaş üretimi konusunda ortak bir çalışma yürütmektedir. ZARA ürünlerinde kullanılan kumaşlar, üretimden satışa sunulana kadar zehir içeren herhangi bir kimyasal maddeye maruz kalmaz.
  • Özel indirim günleri. ZARA, gerek web sitesinde gerekse de mağazalarında sık sık ve düzenli olarak indirim kampanyaları düzenlemektedir. Çoğu ZARA mağazası içinde outlet ürünler için ayrı bir bölüm ayrılmakta ve bu bölümdeki ürünler çok avantajlı fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

ZARA İletişim Ve Mağaza Bilgileri

ZARA mağazalarının tam bir listesini ve size en yakın mağazayı bu adres üzerinden görebilirsiniz. ZARA Türkiye müşteri hizmetleri için web sitesi üzerinden online canlı destekten yararlanabilirsiniz. Bu seçenek, hafta içi günlerde 8.30-00.00, cumartesi günlerinde 10.00-22.00 arası sunulmaktadır. Müşteri hizmetleri numaraları ise 444 59 52 (ücretli) ve 0 800 211 10 02 (ücretsiz) şeklindedir. Müşteri hizmetleri telefonları hafta içi günlerde 8.30-19.30, cumartesi günlerinde 10.00-16.00 arası çalışmaktadır. Ayrıca, markanın Facebook ve Twitter hesapları üzerinden destek almanız da mümkündür.

ZARA mağazaları