IKEA Yılbaşı fiyatları ve indirimler

Bu haftanın - itibaren geçerli promosyonu olan IKEA yılbaşı fiyatlarını görün. Buradaki en son IKEA yılbaşı indirimlerini edinin ve tasarruf edin.

 
Arşiv katalogları
 

Alışverişinizde tasarruf etmede ciddiyseniz ve mümkün olduğunca tasarruf etmek istiyorsanız internet sitemizde yayınlanan en yeni kampanyaların hepsini izlemelisiniz. IKEA yılbaşı fiyatlarını düzenli olarak yayınlarız ve çıktıkları anda IKEA yılbaşı fiyatlarının olduğu en yeni katalogları kullanıma sunarız.

Yalnızca IKEA yılbaşı fiyatlarının olması gerekmez, - gibi diğer perakendecilerin yılbaşı ile ilgili fiyatları araştırabilir veya internet sitemizde diğer alışveriş yapanların aradığı ürünlerin harika promosyon, indirim ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Bugünlerde en popüler olan kampanyalar arasında yüzük seti, yves rocher, yenigün, yer elması, yulaflı ekmek, yaşlanma karşıtı tonik, yaya, yazı tahtaları, yağlı radyatör, yağmur çizmesi ürünleri vardır. Türkçe Broşürler aracılığıyla her gün binlerce yeni özel teklif yayınlarız ve en iyi fiyaları istiyorsanız bizi sürekli ziyaret etmeniz gerekir!


IKEA Hakkında

IKEA, 1943 yılında kurşun kalem, resim çerçevesi, saat, cüzdan, takı, masa servis örtüsü ve naylon çorap satışları yapmak üzere İsviçre’de kurulan, günümüzde ise mobilya, dekorasyon ve ev tekstili alanındaki çeşitli kategorilerde içerdiği sayısız ürünle dünya devi bir markadır. İlk mobilya üretimine 1948 yılında başlayan IKEA, o günlerden bugünlere kullanışlı ve kaliteli ürünleri düşük fiyata sunma anlayışıyla çalışmaktadır. Türkiye’de ilk olarak 2005 yılında açılmış olan IKEA bugün Türkiye’de 7 şehirde 9 mağaza, dünyada ise toplam 38 ülkede 313 mağaza ile hizmet vermektedir.

Yılbaşı - satıcılar

En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar