Watsons kataloglar ve indirimler


İnternette Watsons kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son Watsons katalogları bizdedir. Watsons kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, Watsons kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

 

En Sevilen Kozmetik Markaları Watsons’da

1841 yılında kurulan ve dünyanın en büyük sağlık ve güzellik ürünleri mağaza zinciri olan Watsons, ülkemizde de oldukça popüler ve hem fiziki mağazalarda hem de resmî web sitesinde (https://www.watsons.com.tr) onlarca farklı kozmetik ürününü uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Sadece parfüm gibi kozmetik ürünleri değil, valiz gibi çeşitli aksesuarları da Watsons mağazalarında bulabilmek mümkün. Birkaç basit tavsiyeye uyarak Watsons ürünlerini daha da avantajlı fiyatlarla elde edebilirsiniz: Aşağıda bunlardan bahsediyoruz.
 

Watsons İndirim Kampanyalarını Kolayca Takip Edin

Watsons mağazalarından ve web sitesinden indirimli fiyatlarla alışveriş edebilmek için:

Watsons Kart Almayı Unutmayın

Watsons kart sahipleri, her 1 TL’lik alışverişleri için 1 puan kazanıyor. Belirli miktarda puana ulaştıktan sonra, bu puanları kozmetik ürünleri alışverişlerinde kullanabilmek mümkün oluyor. Dahası, kart sahipleri doğum günlerinde ayrı bir indirimden yararlanabiliyor ve sadece kendilerine özel olan bir indirim kodu ile çeşitli ürünlerde çok daha avantajlı fiyatlar elde edebiliyor. Bu kartı sadece 2,5 TL karşılığında tüm Watsons mağazalarından alabilmek mümkün. Eğer son 12 ay içinde 1.000 TL’den fazla alışveriş yapılmışsa kartın statüsü otomatik olarak “elite” oluyor ve ek ayrıcalıklar elde etme olanağı oluyor. Bu avantajlar nedeniyle, muhakkak bir Watsons kart sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

Watsons mağazaları
En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar