Watsons - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Burada, Watsons mağazalarının bulunduğu yerler dahil Watsons ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Watsons çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Watsons dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Watsons

Devamını oku

Watsons Hakkında

Dünyanın önde gelen en köklü güzellik ve kozmetik markalarından biri olan Watsons, 1841 yılında kurulmuştur. Dünyada 54 milyonun üzerinde müşterisi bulunan Watsons, Hong Kong’taki CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. Günümüzde toplam 12 ülkede 6800’den fazla mağazaya ve 1500’den fazla eczaneye sahip olan Watsons, Türkiye’de 340’ı aşan mağaza sayısıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca Watsons Group 13 perakende markasıyla, 24 pazarda 14.500’den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük kozmetik perakendecisidir.

Her hafta 25.000’i aşan kozmetik, güzellik ve kişisel bakım ürünleriyle hizmet veren Watsons, Türkiye’de sektöründe lider markalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Neden Watsons?

Watsons ‘kaliteli ve yenilikçi perakende’ felsefesiyle hizmet vermekte, en ünlü markaların kozmetik, güzellik ve kişisel bakım ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. Watsons ayrıca kendi adını verdiği Watsons markası ile yüksek kalitedeki kozmetik ve bakım ürünlerini uygun fiyatlarla sunmakta, her bütçeden müşteriye hitap etmektedir. Her yere yayılmış mağazalarında binlerce ürün çeşitleriyle hizmet veren Watsons ile kozmetik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak çok kolay. Makyaj malzemelerinden cilt ürünlerine, saç bakım malzemelerinden parfüm ve deodoranta, kişisel bakım ürünlerinden erkek kozmetik ve bakım malzemelerine, spor ve hobi malzemelerinden anne ve bebek ürünlerine pek çok kategoride hizmet veren Watsons’ta tüm kişisel bakım ve güzellik ürünleri ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun şekilde karşılayabilirsiniz.

Watsons yıl boyunca ve özel günlerde çeşitli kampanyalar sunarak müşterilerine indirimli alışveriş imkanı sağlamaktadır. En ünlü markaların trend ürünlerini uygun fiyatlara edinmek isterseniz güncel kampanya ve fırsatları öğrenmek için Watsons ürün kataloğu ve broşürünü inceleyin. Watsons aktüel ürünler broşür ve insertine göz atarak bu hafta indirimli ürünlerle ilgili bilgi alabilir ve hesaplı kozmetik alışverişinizin tadını çıkarabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz! Ayrıca Watsons Kart edinerek size özel indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın. https://www.watsons.com.tr adresinden online alışveriş hizmeti de sunan Watsons web sitesini inceleyerek kampanya ve indirimleri inceleyerek en önce siz haberdar olabilirsiniz. Unutmadan belirtelim, çeşitli site ve sayfalardan edinebileceğiniz indirim kodu, alışverişinizi daha hesaplı getirmek için güzel bir çözümdür.

Watsons’a ait hatırlatmamız gereken diğer bir önemli husus da kozmetik, stil ve sağlık gibi konularda dikkate değer yazıların ve ipuçlarının bulunduğu aylık dergi olsa gerek. Mağazalardan bulabileceğiniz bu dergi, aynı zamanda herhangi bir ürün indirimi ne zamana kadar veya indirim günleri ne kadar sürecek gibi sorularınızı da cevapsız bırakmayacaktır. Son olarak, yılbaşına özel indirim ve fırsatların yer aldığı aralık broşür ve kataloglarını kaçırmamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Watsons mağazaları hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

https://www.watsons.com.tr üzerinden hafta içi 14:00’e ve cumartesi günü 10:00’a kadar vereceğiniz siparişler ise aynı gün kargoya verilmekte olup, bu saatlerden sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargolanmaktadır.

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler