Watsons - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları
Watsons lokasyonları

Watsons Hakkında

Dünyanın önde gelen en köklü güzellik ve kozmetik markalarından biri olan Watsons, 1841 yılında kurulmuştur. Dünyada 54 milyonun üzerinde müşterisi bulunan Watsons, Hong Kong’taki CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. Günümüzde toplam 12 ülkede 6800’den fazla mağazaya ve 1500’den fazla eczaneye sahip olan Watsons, Türkiye’de 340’ı aşan mağaza sayısıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca Watsons Group 13 perakende markasıyla, 24 pazarda 14.500’den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük kozmetik perakendecisidir.

Her hafta 25.000’i aşan kozmetik, güzellik ve kişisel bakım ürünleriyle hizmet veren Watsons, Türkiye’de sektöründe lider markalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Neden Watsons?

Watsons ‘kaliteli ve yenilikçi perakende’ felsefesiyle hizmet vermekte, en ünlü markaların kozmetik, güzellik ve kişisel bakım ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktadır. Watsons ayrıca kendi adını verdiği Watsons markası ile yüksek kalitedeki kozmetik ve bakım ürünlerini uygun fiyatlarla sunmakta, her bütçeden müşteriye hitap etmektedir. Her yere yayılmış mağazalarında binlerce ürün çeşitleriyle hizmet veren Watsons ile kozmetik ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak çok kolay. Makyaj malzemelerinden cilt ürünlerine, saç bakım malzemelerinden parfüm ve deodoranta, kişisel bakım ürünlerinden erkek kozmetik ve bakım malzemelerine, spor ve hobi malzemelerinden anne ve bebek ürünlerine pek çok kategoride hizmet veren Watsons’ta tüm kişisel bakım ve güzellik ürünleri ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun şekilde karşılayabilirsiniz.

Watsons yıl boyunca ve özel günlerde çeşitli kampanyalar sunarak müşterilerine indirimli alışveriş imkanı sağlamaktadır. En ünlü markaların trend ürünlerini uygun fiyatlara edinmek isterseniz güncel kampanya ve fırsatları öğrenmek için Watsons ürün kataloğunu inceleyin. Watsons aktüel ürünler broşürüne göz atarak bu hafta indirimli ürünlerle ilgili bilgi alabilir ve hesaplı kozmetik alışverişinizin tadını çıkarabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz! Ayrıca Watsons Kart edinerek size özel indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın. Online alışveriş hizmeti de sunan Watsons web sitesini inceleyerek kampanya ve indirimlerden en önce siz haberdar olabilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Watsons mağazaları hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

Hafta içi 14:00’e ve cumartesi günü 10:00’a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmekte olup, bu saatlerden sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilmektedir.