Bauhaus Ütü fiyatları ve indirimler

Bu haftanın 5.21.2022 itibaren geçerli promosyonu olan Bauhaus ütü fiyatlarını görün. Buradaki en son Bauhaus ütü indirimlerini edinin ve tasarruf edin.

 
Güncel haftalık indirim katalogları
 

Alışverişinizde tasarruf etmede ciddiyseniz ve mümkün olduğunca tasarruf etmek istiyorsanız internet sitemizde yayınlanan en yeni kampanyaların hepsini izlemelisiniz. Bauhaus ütü fiyatlarını düzenli olarak yayınlarız ve çıktıkları anda Bauhaus ütü fiyatlarının olduğu en yeni katalogları kullanıma sunarız.

Yalnızca Bauhaus ütü fiyatlarının olması gerekmez, A101, Migros, BİM, Koçtaş, Tekzen gibi diğer perakendecilerin ütü ile ilgili fiyatları araştırabilir veya internet sitemizde diğer alışveriş yapanların aradığı ürünlerin harika promosyon, indirim ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Bugünlerde en popüler olan kampanyalar arasında ülker cocopops, ülker cocostar, ülker çokokrem, ünal, ütü masası, üst, ülker ürünleri vardır. Türkçe Broşürler aracılığıyla her gün binlerce yeni özel teklif yayınlarız ve en iyi fiyaları istiyorsanız bizi sürekli ziyaret etmeniz gerekir!

Benzer ürünler


Bauhaus hakkında

‘Kendin yap’ modelinin Almanya’daki öncüsü olan yapı market Bauhaus, 1960 yılında kurulduğundan beri müşterilerine ‘en zengin ürün çeşidi, en iyi kalite, en uygun fiyat’ anlayışıyla hizmet vermektedir. Avrupa’da 300’den fazla şubesi bulunan Bauhaus Türkiye’de 1995 yılında açılmıştır ve günümüzde İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’da toplam 10 mağaza ile hizmet vermektedir.

Ütü - satıcılar

En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar