Turkcell şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Turkcell mağazalarının bulunduğu yerler dahil Turkcell ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Turkcell çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Turkcell dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Turkcell lokasyonları

Turkcell Hakkında

Şubat 1994’te Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulan Turkcell, Türkiye’nin ilk GSM operatörüdür. Ayrıca 2000 yılında New York Borsası’nda listelenen ilk Türk şirketi olmayı başarmıştır. Turkcell, Azerbaycan’da, Kazakistan’da, Gürcistan’da, Moldova’da ve Ukrayna’da da faaliyet göstermekte olup dünyanın en büyük GSM operatörlerinden biri sayılmaktadır. 2019 itibarıyla 35 milyondan fazla aboneye sahip olan şirket, Türkiye’deki cep telefonu kullanıcılarının yaklaşık %40’lık bir kısmına hizmet vermektedir.

Fiziksel mağazalarına ek olarak web sitesi (https://www.turkcell.com.tr) üzerinden de hizmet veren Turkcell, hem mobil telefon hem de fiber internet hizmetleri sunmaktadır. Sunulan paketler ve tarifeler, temel olarak “Hazır Kart” (faturasız) ve “Platinum” (faturalı) olarak belirlenmiştir. Kurumsal müşterilere özel Platinum paketler de mevcuttur. Mevcut paketlerin güncel listesini buraya tıklayarak görebilmek mümkündür.

Turkcell Web Sitesi Üzerinde Sunulan Hizmetler

Turkcell tarafından sunulan birden çok mobil uygulama ve mobil kullanıcılara özel servisler mevcuttur (örn. Turkcell BIP, Paycell, LifeBox, Yaani, Fizy, vs.). Bunlar hakkında ayrıntılı bilgiler de yine resmî web sitesi üzerinde yer almaktadır.

Turkcell Mağazaları & Müşteri Hizmetleri Numarası

Size en yakın Turkcell mağazasının yerini bu adresten görebilirsiniz. Kurumsal çözüm merkezlerinin ve teknik servislerin konumuna da aynı adres üzerinden ulaşılabilir. İletişim bilgileri ise web sitesinde listelenmiş olup müşteri hizmetleri numarası 0532 532 0000’dır. Turkcell kullanıcılarının sadece 532’yi tuşlamaları yeterlidir. Facebook ve Twitter üzerinden de şirketin destek hesaplarına ulaşılabilir. Turkcell’in posta adresi ise Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No: 20 Küçükyalı Ofispark B Blok Maltepe/İstanbul şeklindedir.

Ürünler

Turkcell mağazaları
En popüler kataloglar