Türk Telekom şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Türk Telekom mağazalarının bulunduğu yerler dahil Türk Telekom ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Türk Telekom çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Türk Telekom dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Satış mağazaları

Devamını oku

Türk Telekom Kurumsal Bilgiler

Türk Telekom, PTT tarafından sunulan telekomünikasyon hizmetlerinin 1995 yılında ayrılması sonucunda devlet tarafından aynı yıl kurulmuş ve bu hizmetleri üstlenmiştir. 2005 yılında özelleştirilerek %55 hissesi 6,55 milyar dolar bedelle Katar merkezli Oger Telekom’a devredilmiş ve bu, o tarihe dek gerçekleştirilen en büyük ihale olmuştur. 2016 yılında, “Avea” adıyla hizmet veren GSM operatörü ve “TTNET” adıyla hizmet veren İSS operatörü, bundan sonra “Türk Telekom” adıyla hizmet sunacaklarını belirtmiş ve şirket, bu sektörlerde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde, Türk Telekom, 81 ilde 30.000’den fazla çalışanla yaklaşık 48 milyon aboneye hizmet sunmaktadır.

Hem resmî web sitesi (https://www.turktelekom.com.tr) hem de fiziki mağazaları üzerinden telefon, internet ve TV hizmetleri sunan Türk Telekom, sunduğu mobil paketleri “Prime” ve “Selfy” olmak üzere iki temel kategori altında toplamıştır. Prime kategorisinde faturalı, Selfy kategorisinde ise gençlere hitap eden faturasız paketler bulunmaktadır. Sunulan tüm tarife ve paket bilgilerine bu adres üzerinden ulaşmak mümkündür.  
 

Türk Telekom Web Sitesine Neler Yapabilirsiniz?

•    Fatura ödeme. Fatura görüntüleme ve ödeme işlemleri “online işlemler” sayfası üzerinden yapılabilir. 
•    Fatura sorgulama. Yine aynı sayfa üzerinden ödenmiş ve ödenecek fatura bilgilerini görüntülemek ve bir kopyasını indirmek mümkündür. 
•    Borç sorgulama. Borç bilgileri bu sayfadan sorgulandıktan sonra, borç ödeme işlemi yine online işlemler sayfası üzerinden yapılabilir. 
•    Cihaz satın alma. Diğer GSM operatörleri gibi Türk Telekom da faturaya ilave edilen taksitlerle cep telefonu satın alma fırsatı sunmaktadır. 
•    Yeni abonelik. Resmî web sitesi üzerinden Türk Telekom abonesi olmak veya mevcut tarifeyi değiştirmek mümkündür. 
•    Ev telefonu aboneliği. Türk Telekom halen ev telefonu aboneliği hizmetini de sunmaktadır ve asıl kuruluş amacı zaten budur. 
•    İnternet aboneliği. Eskiden TTNET tarafından sunulan internet hizmetleri artık Türk Telekom tarafından sunulmaktadır. 

Türk Telekom İletişim Bilgileri

Türk Telekom’un Türkiye çapında 300 adetten fazla fiziki mağazası bulunmaktadır. Size en yakın mağazayı bu adresten öğrenebilirsiniz. “Hat çekmiyor”, “internet bağlantısı yok” gibi arıza ve şikâyet kayıtları içinse müşteri hizmetleri aranmalıdır. Bireysel kullanıcılar için müşteri hizmetleri numarası 444 1 444 şeklindedir. Ayrıca mobil hatlar için 9333, internet hatları için 02127070375, ev telefonu abonelikleri içinse 08002119333 numaraları da aranabilir. Kurumsal müşteriler ise 444 5 444 numarasını aramalı veya 6616 numarasına sorunlarını içeren bir SMS göndermelidir. Arıza ve şikâyet kayıtlarını resmî web sitesi üzerindeki formları kullanarak oluşturmak da mümkündür.
 

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - mobil & internet