Tupperware - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Burada, Tupperware mağazalarının bulunduğu yerler dahil Tupperware ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Tupperware çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Tupperware dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Tupperware

Devamını oku

Tupperware

Tupperware Hakkında

Mutfak araç ve gereçleri sektöründe dünyanın lider markalarından olan Tupperware 1946 yılında Amerika’da kurulmuştur. Bu köklü marka, günümüzde ürün kalitesi, ürünlerinin kullanım kolaylığı ve tasarım farklılıklarıyla tüketicilerin büyük ölçüde beğenisini kazanmış ve 100’ün üzerinde ülkede 2 milyon satış danışmanıyla hizmet veren dev bir marka haline gelmiştir.

Reddot, IF, Good Design gibi dünyaca ünlü tasarım yarışmalarında kullanım kolaylığı ile pek çok ödül kazanmış olan Tupperware ayrıca çevre dostu ürünleriyle de Focus Green yarışmasında övgü toplamıştır.

Türkiye pazarına 1996 yılında giren Tupperware doğrudan satış sistemiyle, distribütörler, grup liderleri ve danışmanlarla hizmet vermektedir. Türkiye’de bugün 100’e yakın distribütörlük ve gittigidiyor gibi online alışveriş sitelerinde yetkili satıcılar bulunmaktadır. Tupperware, sunduğu üyelik imkanı ve çalışma şekliyle dünyanın her yerinden birçok kadına olduğu gibi Türk kadınına da iş sahibi olma ve ek gelir elde imkanı sağlamıştır.

Neden Tupperware?

Tupperware, mutfak araç ve gereçleri alanında kalite, kullanım kolaylığı ve tasarım farklılığıyla ön plana çıkmaktadır. Her zaman en yüksek kalitenin hedeflendiği Tupperware nedir, hangi ürünleri sunuyor diyorsanız  saklama kapları, baharatlıklar, spatulalar, suluk, sebze eziciler, kepçeler, ekmeklik, çırpıcılar, konserve açacakları, sosluklar, dilimleme araçları, fırın eldivenleri, yağdanlık, mikrofiber bezler, havluluk, tarif kitapları ve çok daha fazlası gibi yüzlerce ürün bulunmaktadır. Mutfağınızda her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz bu ürünlerden Tupperware kalitesiyle edinirseniz onu uzun yıllar hatta ömür boyu kullanabilirsiniz. Tupperware ürünlerini insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler ile üretmekte ve ürünlerinde 10 yıl garanti sunmaktadır.

Tupperware’in sunduğu fırsatlardan yararlanmak çok kolay. Tupperware fırsat ürünlerinin sergilendiği aktüel ürün kataloglarına ya da indirim broşürlerine göz atarak dilediğiniz ürünü indirimli fiyatları görebilirsiniz. Yıl boyu kampanya ve indirim fırsatları sunan Tupperware ürün kataloğu ve broşürü inceleyerek avantajlardan en önce siz haberdar olabilirsiniz. Tupperware’de bu hafta fırsat ürünleri kaçırmak istemiyorsanız Tupperware indirim broşürünü inceleyin. Tupperware yeni ürün kataloğunu inceleyerek yeni sezon ürünler ve yeni tasarımlar hakkında fikir edinebilir, web sitesi üzerinde yer alan fırsat ürünleri sayfasından bu hafta geçerli indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Tupperware distribütörlükleri hafta içi ve hafta sonu hizmet verebilmekte olup, çalışma gün ve saatleri mağazadan mağazaya değişebilmektedir. En yakın distribütörün iletişim bilgilerine ve Tupperware ürünleri en ucuz nerede sorusunun cevabı için resmi siteleri olan https://www.tupperware.com.tr/index adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siparişler danışmanlar aracılığıyla yapılmaktadır ve müşteriler tarafından danışmana verilen siparişler bir hafta içerisinde adreslerine teslim edilmektedir.

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - diğer