Şok şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Şok mağazalarının bulunduğu yerler dahil Şok ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Şok çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Şok dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Şok
Kataloglar Şok
Kataloglar Şok
Şok lokasyonları

Şok Hakkında

Şok marketler zinciri 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş ve 13 mağaza ile sektöre giriş yapmıştır. 2011 yılında Yıldız Holding bünyesine katılmış, 2013 yılında DiaSa, Onurex ve Dim gibi mağazaları bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. Şok marketler zinciri bugün, Türkiye’nin 81 ilinde 5100’den fazla mağazaya ulaşmıştır.

2017 yılında başlattığı Cepte ŞOK ve ‘Tıkla ve Gel Al’ uygulamalarıyla Türkiye’nin ilk mobil uygulaması olan perakende market zinciri olmuş ve rakiplerinden önemli ölçüde ayrılmıştır.

Neden Şok?

  • Şok’a özel markalar: Mintax, Piyale, Mis, Amigo ve Evin gibi markalar sadece Şok için üretilmekte ve ‘yüksek kalite uygun fiyat’ anlayışıyla müşterilere sunulmaktadır.
  • Geniş ürün ağı: Şok marketler zinciri geniş bir ürün ağına sahiptir; et ve süt ürünleri, kahvaltılıklar, içecekler, konserveler, bakliyatlar, bisküvi, çikolata ve kuruyemişler, meyve sebze, temizlik, gıda dışı, bebek ürünleri gibi birçok kategoride uygun fiyatlı ürünleri satışa sunmaktadır.
  • Haftalık kampanya, indirim ve fırsatlar: Her hafta ve hafta sonu indirim kampanyaları yapmakta ve ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ ve ‘Şok’ta Hafta Sonu Fırsatları’ adlarıyla indirim broşürleri yayınlamaktadır. https://www.sokmarket.com.tr adresinden müşterilerine online alışveriş imkanı da sağlayan Şok süpermarket markasının web sitesini ziyaret ederek broşür ve market kataloğu seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haftaya gelecek aktüel ürünler ve özel indirimleri dikkatinizden kaçmasın!
  • Vizyon ve istikrar: Şok marketler zincirinin 24 yıldır en temel hedefi yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satmak ve müşterilerine elverişli bir alışveriş fırsatı sunmaktır. Şok bünyesinde hem pazarın lider markalı ürünlerini hem de sadece Şok için özel olarak üretilen markalı ürünleri satın alma fırsatına sahip olursunuz.

Ayrıca Şok’un aktüel ürünleri arasında elektrikli ev aletleri, banyo dekorasyon ürünleri, cezve, tava gibi mutfak eşyaları, sıcak su torbası, yatak örtüsü, not defteri gibi her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlere rastlayabilirsiniz. Bu hafta indirimde neler var diye merak ederseniz ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ insert sayfasını ve hafta sonu için özel olarak çıkartılan indirim kataloglarını takip ederek kazançlı alışverişler yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Şok mağazaları hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 arası hizmet vermektedir. Müşterilerine online alışveriş imkanı sunan Şok, akşam 20:00’a kadar teslimat hizmeti verebiliyor. Ayrıca, müşteriler web sitesi online alışveriş sayfası üzerinden şehir ve ilçelerini seçilerek uygun teslimat saatlerini öğrenebiliyorlar.

Şok mağazaları