Şok - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları
Şok lokasyonları

Şok Hakkında

Şok marketler zinciri 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş ve 13 mağaza ile sektöre giriş yapmıştır. 2011 yılında Yıldız Holding bünyesine katılmış, 2013 yılında DiaSa, Onurex ve Dim gibi mağazaları bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. Şok marketler zinciri 2017 yılında, Türkiye’nin 81 ilinde 5100’den fazla mağazaya ulaşmıştır.

2017 yılında başlattığı Cepte ŞOK ve ‘Tıkla ve Gel Al’ uygulamalarıyla Türkiye’nin ilk mobil uygulaması olan perakende market zinciri olmuş ve rakiplerinden önemli biçimde ayrılmıştır.

Neden Şok?

Şok marketler zincirinin en temel hedefi yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satmak ve müşterilerine elverişli bir alışveriş fırsatı sunmaktır. Şok bünyesinde hem pazarın lider markalı ürünlerini hem de sadece Şok için özel olarak üretilen markalı ürünleri satın alma fırsatına sahip olursunuz. Mintax, Piyale, Mis, Amigo ve Evin gibi markalar sadece Şok için üretilmekte ve ‘yüksek kalite uygun fiyat’ anlayışıyla müşterilere sunulmaktadır.

Şok marketler zinciri geniş bir ürün ağına sahiptir; et ve süt ürünleri, kahvaltılıklar, içecekler, konserveler, bakliyatlar, bisküvi, çikolata ve kuruyemişler, meyve sebze, temizlik, gıda dışı, bebek ürünleri gibi birçok kategoride uygun fiyatlı ürünleri satışa sunmaktadır. Ayrıca Şok, her hafta ve hafta sonu indirim kampanyaları yapmakta ve ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ ve ‘Şok’ta Hafta Sonu Fırsatları’ adlarıyla indirim broşürleri yayınlamaktadır. Müşterilerine online alışveriş imkanı sağlayan Şok marketin web sitesini ziyaret ettiğinizde bu broşürleri inceleyerek fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.

Şok’un aktüel ürünleri arasında elektrikli ev aletleri, banyo dekorasyon ürünleri, cezve, tava gibi mutfak eşyaları, sıcak su torbası, yatak örtüsü, not defteri gibi her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlere rastlayabilirsiniz. Bu hafta indirimde neler var diye merak ederseniz ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ broşürünü ve hafta sonu için özel olarak çıkartılan indirim kataloglarını takip ederek kazançlı alışverişler yapabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Şok mağazaları hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 arası hizmet vermektedir. Müşterilerine online alışveriş imkanı sunan Şok, akşam 20:00’a kadar teslimat hizmeti verebiliyor. Ayrıca, müşteriler web sitesi online alışveriş sayfası üzerinden şehir ve ilçelerini seçilerek uygun teslimat saatlerini öğrenilebiliyorlar.