Sefamerve şubeleri ve çalışma saatleri

Devamını oku

Sefamerve

En Popüler Çevrimiçi Tesettür Elbise Mağazalarından Biri

Global sosyal medya otoriteleri tarafından “Türkiye’nin Facebook üzerinde en fazla konuşulan markası” seçilen ve en beğenilen tesettür giyim markalarından biri olan Sefamerve, 2012 yılında kurulmuştur. Sadece 1 yılda 16 kat büyüyerek Avrupa’nın en iyi 100 girişim şirketi arasına giren Sefamerve, neredeyse 80 ülkeye satış yapmakta olup e-commerce Europe’un resmî üyesi olan az sayıdaki Türk markasından biridir. Sosyal medya üzerinde 5 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk markası olan Sefamerve, uygulaması çok zor olan “sosyal e-ticaret” modelini başarıyla kullanmaktadır. Hâlihazırda şirketin 5 kıtada ofisi bulunmaktadır ve 2020 yılı içerisinde 1 milyar dolar ciro yapma hedefi vardır. Patenti Sefamerve’ye ait olan inovatif ürünler (örneğin tesettür eşofman), markanın bu denli başarılı olmasının nedenlerinden sadece bir tanesidir.

Sefamerve sadece resmî web sitesi üzerinden (https://www.sefamerve.com) hizmet vermekte ve asıl olarak tesettür giyim ile muhafazakâr hazır giyim modelleri satışı gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda, web sitesinde eşarp, çıtçıtlı şal, ferace, kaban ve pantolon gibi çok sayıda hazır giyim ürünü bulabilmek mümkündür. Ancak, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar ile kişisel bakım (örneğin yüz bakım kremi) ve hatta gıda ürünleri dahi bulabilmek mümkündür. Sefamerve, tasarımı kendisine ait ürünler kadar Karaca, Fakir ve Duaderm gibi markaların ürünlerini de satmaktadır.

Sevilen Tüm Markalar Tek Bir Yerde

Sefamerve Müşteri Hizmetleri & İade İşlemleri

Sefamerve sadece web sitesi üzerinden hizmet verir ve fiziki bir mağazası yoktur. Müşteri hizmetleri numarası  +90 850 221 30 40 olup ayrıca [email protected] adresinden veya sosyal medya üzerinden de destek alınabilir. İade veya değişim talepleri, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde yapılmalıdır. (Abiye giysiler için bu süre 24 saattir.) Para iadeleri sadece banka hesabına yapılmaktadır ve banka hesabınız yoksa bu işlemin yapılması mümkün olmayacaktır.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - giyim