Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 10 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ...

10

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - tişörtler, tulum, şıra, spor, halılar, eğe, elbise. Sayfa 10.
1 ... 10 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
ÖZDİLEK'TEN HABERLER MEVSİMİN SICACIK HALİ ÖZDİLEK 2022 İLKBAHAR - YAZ KOLEKSİYONU İlkbahar - yaz aylarının gelmesiyle rahatlığı, şık görünümü, farklı renk ve modelleri sıcak havaların enerjisine uyumlayan Özdilek, 2022 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu için objektif karşına geçti. Sezon renkleri ve trendleriyle her yıl farklı konsept, mekan ve şehirlerde yapılan Özdilek 2022 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu tekstil kataloğu çekimleri ise bu yıl, İstanbul’da çocuk çekimi ile başlayarak, Ege’nin gözde noktalarından olan Kuşadası ve Efes’te devam etti. Fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül tarafından fotoğraflanan katalogda Özdilek’in klasik erkek ve kadın giyim markaları Finesuits ve Shefame, çocuk giyim markası Funfair, günlük giyim markası First Company ve First Company Denim’in yanı sıra dünyaca ünlü markaların ürünlerine de yer verildi. Doğanın Eşsiz Güzelliğinden Tarihin Büyüleyici Dokusuna… İlkbahar - yaz temasını yansıtan çekimlerde sezonun en göz alıcı renkleri mavi, sarı, beyaz, mint yeşili ve lilanın ağırlıkta olduğu kombinler, doğanın eşsiz güzelliğinde ve tarihin büyüleyici dokusuyla bir araya getirilerek resmedildi. Uçuş uçuş elbiseler, birbirinden enerjik renk ve desenlerle hazırlanan şortlar, tişörtler, rahat ve göz alıcı tulumlar, denim ürünler, bej ve haki tonlarının hakim olduğu ketenlerle hazırlanan parçaların yer aldığı çekimlerde hem şık hem de spor silüetlere yer verildi. Çocukların eğlenceli ve rengarenk dünyasına özel hazırlanan koleksiyon, renkli blok oyuncakların ağırlıkta olduğu bulut, güneş ve gökyüzü temalı dekorların arasında; çocuk mankenlerin sıcacık gülümsemesi ve bitmeyen enerjisi ile gerçekleşti. Ayrıca Özdilek markaları Shefame, Finesuits, First Company, First Company Denim ve Funfair yeni sezon ürünlerinin tanıtım filmleri de dijital mecralarda yayınlanmak üzere çekildi. Özdilek 2022 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu kataloğunda yer alan yeni sezon ürünler, Özdilek AVM’lerinde, departman mağazalarında ve Özdilekteyim.com’da sezon boyu beğeninize sunuluyor. 8 2022

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar