Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 88 *

1 ...

88

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - soğan, limon, halılar, dereotu, eğe. Sayfa 88.
1 ... 88 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada soğan, limon, halılar, dereotu, eğe ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog - gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
GURME I EGE MUTFAĞI TEKMİL FAVA Ege’nin meşhur mezesi favanın en lezzetli hali tekmil favadır derler. Protein deposu iç baklanın mezeye dönüştüğü bu tarifi sizler için ele aldık. Sofranızı taçlandıracak bu soğuk mezeyi hazırlamak oldukça pratik. Kuru baklaları bir gece önceden suya koyarak işe başlayabilirsiniz. NASIL YAPILIR? İç baklayı birkaç kez yıkayarak kaynatın. Suyu azaldıkça su ekleyerek kaynatmaya devam edin. Daha kolay haşlanması için iç baklayı bir gece önceden suya koyabilirsiniz. Haşlandıktan sonra suyunu süzerek doğrayıcıdan geçirin. Tamamen ezildiğinde ince kıyılmış mor soğan, dereotu ve limon suyu ekleyerek harmanlayın. Bol zeytinyağı dökerek mor soğan dilimleri ile servis edebilirsiniz. 88 2022

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar