Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 86 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ...

86

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - üst, soğan, maydanoz, kabak, eğe, domates. Sayfa 86.
1 ... 86 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
GURME I EGE MUTFAĞI C M Y CM MY CY CMY K KABAK ÇİÇEĞİ DOLMASI Bu lezzet için günün ilk ışıklarında yola düşüldüğünü biliyor musunuz? Kabağın kendisini değil sarı renkli narin çiçeklerini toplamak için çiçeklerin henüz açtığı sabah saatleri tercih ediliyor. Farklı bir lezzet denemek isteyenler için mükemmel bir seçim olacak bu özel tarifi sizin için derledik. NASIL YAPILIR? Kabak çiçeklerini yıkayıp sap kısmındaki yeşillikleri kopartın. Çiçeğin içindeki sarı kısmı yapraklara zarar vermeden çıkarın. Soğan doğrayarak zeytinyağında kavurun, üzerine yıkadığınız pirinci ilave edin. Pirinçler şeffaflaşınca domates rendesi ekleyerek karıştırın. Nane ve maydanoz gibi yeşillikleri temizleyerek ince ince kıyın, karabiber, tuz ve su ekleyerek demlenmeye bırakın. Harcınız soğuduğunda çiçeklerin içine bir tatlı kaşığı koyarak, çok doldurmadan çiçeğin üst kısmını katlayarak doldurun ve tencereye hafif dik bir şekilde sıralayın. Üzerine zeytinyağı gezdirerek tuzunu ve suyunu koyup pişirin. Dolmalarınız piştiğinde sıcak ya da soğuk servis edebilirsiniz. 86 2022

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar