Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 84 *

1 ... 84 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - yağı, saat, halılar, ebegümeci, eğe, yoğurt, yumurta. Sayfa 84.
1 ... 84 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada yağı, saat, halılar, ebegümeci, eğe, yoğurt, yumurta ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog çikolata gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
GURME I EGE MUTFAĞI OTLU TEPSİ BÖREĞİ Böreğin Egeli hali, otlu börek… Yöresel otlarla hazırlanan yeşil harcı taptaze yufkalarla buluşturan bu tarif, sofralarınıza ara sıcak olarak konuk oluyor. Sebze sevmeyenleri bile kendine hayran bırakacak bu börek için mevsimin en taze yeşilliklerini seçmeye başlayabilirsiniz… NASIL YAPILIR? Un, sıvı yağ, su ve tuz ile yufka hazırlamak için böreklik bir hamur elde edin. Yaklaşık yarım saat dinlendirdiğiniz hamuru 22 bezeye ayırın. Her bezeyi ince olacak şekilde açarak arasına zeytinyağı sürün, böreğinizi kat kat yapabileceğiniz gibi dolama şeklinde de yapabilirsiniz. Zeytinyağı sürdüğünüz yufkaların içine bölgenin en taze yeşillikleri ile hazırlayacağınız iç harcını çökelek peyniri ile karıştırarak serpin. İç harcında yeşillik olarak Ege’nin sevilen otları arapsaçı, radika, ısırgan, ebegümeci ve turp otu kullanabilirsiniz. Böreğinizi hazırladığınızda üzerine önce zeytinyağı sonra yumurta sarısı sürerek fırına verin. Böreğinizi yanında ayran ya da yoğurt eşliğinde sıcak servis edebilirsiniz. 84 2022

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar