Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 81 *

1 ... 81 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - yağı, eğe, diğer, balık. Sayfa 81.
1 ... 81 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada yağı, eğe, diğer, balık ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog masa, eğe, soğan, limon, halılar, dereotu, eğe gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
BARBUN TAVA Denizden sofralarınıza uzanan çıtır çıtır, taptaze bir tarif… Kırmızı ve pembeye yakın rengiyle diğer balıklardan ayrılan, ılıman denizlerin en lezzetlilerinden barbunu sofralarınızda sunmak için gerekli malzemeler ve tarif, püf noktalarıyla sizinle… NASIL YAPILIR? Balıklarınızı temizleyin. Bir kapta mısır unu ve tuzu karıştırın, balıklarınızı bu karışıma bulayın. Balık kızartmak için tencerenize yağ koyarak yağı kızdırın. Kızgın yağda mısır unlu ve tuzlu karışıma bulanmış balıklarınızı kızartın. Pişen barbunları Ege’nin mevsim yeşillikleri ve dilim limonla servis edebilirsiniz. Püf Noktaları Nelerdir? Barbunu yıkayıp temizledikten sonra kuruması ve harcına kolayca bulanıp çıtır çıtır kızarması için bir süzgeçte bekletebilirsiniz. Kızarmış balıklarınızı kağıt havluya alıp sonrasında tabaklara servis ederek fazla yağının emilmesini sağlayabilirsiniz. 2022 81

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar