Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 67 *

1 ... 67 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - stanley, kamera, doğum günü. Sayfa 67.
1 ... 67 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada stanley, kamera, doğum günü ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog oyuncak, jurassic world, damat, disney, arena gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
SİNEMA I FOCUS TOM CRUISE HOLLYWOOD’UN YILLARA MEYDAN OKUYAN YILDIZI Tom Cruise ismiyle tanınan Thomas Cruise Mapother IV, 3 Temmuz 1962 New York doğumludur. Oyunculuk kariyerine 1981 yılında Endless Love adlı filmle başlamasının ardından, aynı sene içinde Sean Penn ile birlikte Taps filminde yer almıştır. Bu filmde gösterdiği performans, ilk kez Altın Küre Ödülü’ne aday gösterildiği 1983 yapımı Risky Business’da başrol oynamasını sağlamış; kariyerinde iyi bir ivme yakalamıştır. 80’li yılların en popüler karakterlerinden olan Maverick’e Top Gun filminde hayat vermiştir. Aynı dönemde Paranın Rengi, Yağmur Adam ve Uzak Ufuklar filmlerinde başrol oynayan yakışıklı oyuncu, Doğum Günü Dört Temmuz filmindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre Ödülü’nün sahibi olmuş ve Oscar’a ilk kez aday gösterilmiştir. 90’lı yıllara gelindiğinde ise Birkaç İyi Adam ve Jerry Maguire filmleriyle sinemaseverlerin beğenisini kazanmaya devam eden ünlü aktör, Stanley Kübrick’in yönettiği 1999 yapımı Gözleri Tamamen Kapalı filminde o günkü eşi Nicole Kidman ile başrolü paylaşmasının ardından, Manolya filmi ile üçüncü kez Altın Küre Ödülü’ne layık görülmüştür. Görevimiz Tehlike ve Jack Reacher serileriyle Vanilla Sky, Azınlık Raporu, Dünyalar Savaşı, Son Samuray, Tetikçinin Gecesi, Tropik Fırtına ve Yarının Sınırında gibi önemli filmlerde kamera karşısına geçen Tom Cruise, Azınlık Raporu filmiyle Steven Spielberg ve Stanley Kubrick ile çalışmış tek aktör olma özelliğini taşıyor. Filmlerinin çoğunda dublör kullanmamayı tercih eden oyuncu ayrıca pilotluk linsansına da sahip. Lisansından dolayı uçmayı sevdiğini anladığımız Tom Cruise’un motosiklet tutkunu ve Top Gun filminden itibaren tüm filmlerde kullandığı motosikletlere sahip olduğu da biliniyor. 2006 yılında Görevimiz Tehlike 2 filmindeki kazancıyla Forbes dergisi tarafından dünyanın en güçlü ünlüsü seçilen deneyimli yıldız, ayrıca tüm zamanların en çok kazanan oyuncuları arasında gösteriliyor. Tom Cruise, aradan geçen 36 yılın ardından Top Gun filminin ikincisi ile yeniden beyaz perdede… 2022 65

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar