Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 66 *

1 ... 66 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - oyuncak, jurassic world, damat, disney. Sayfa 66.
1 ... 66 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada oyuncak, jurassic world, damat, disney ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog superman, takı, marvel, batman, broş, stanley, kamera, doğum günü gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
SİNEMA Jurrasic World Hakimiyet Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2022 Jurassic World filminin üçüncü devam halkası olan yapımda, ikinci filmin sonunda tutuldukları yerden dünyaya yayılarak hayatta kalmayı başaran dinozorlarla insanların tarihte ilk defa bir arada yaşadığı dönem anlatılıyor. Bu hassas dengenin geleceği yeniden şekillendireceği ve insanların gezegeni tarihin en korkunç yırtıcılarına bırakıp bırakmayacağının belirleneceği aksiyon, macera ve bilim kurgu türündeki filmin yönetmen koltuğunda, Colin Trevorrow otururken başrollerde ise Chris Pratt, Bryce Dallas Howard ve Jeff Goldblum yer alıyor. Elvis Vizyon Tarihi: 24 Haziran 2022 Merakla beklenen film, ABD olmak üzere dünyanın en büyük müzik ikonlarından biri olan ve Rock’n Roll’un Kralı olarak anılan Elvis Presley’nin hayatını, müziğinin gelişimini ve nasıl bir ikona dönüştüğünü anlatıyor. Başrolde Austin Butler yer alırken ona menajeri Colonel Tom Parker rolüyle Tom Hanks eşlik ediyor. Elvis Presley’nin hayatının bilinmeyenlerinin gözler önüne serildiği filmin yönetmen koltuğunda ise Baz Luhrmann oturuyor. 64 2022 Işıkyılı Vizyon Tarihi: 17 Haziran 2022 İlk filmi 1995 yılında vizyona giren Toy Story serisi ile bilinen Buzz Lightyear karakterinin hikayesinin konu edildiği filmde, Buzz Lightyear oyuncak formundan çıkarılarak insan haliyle gözler önüne seriliyor. Uzayda birçok zorlu yolculuğa çıkmış ve bu yolculuklardan hep zaferle geri dönen astronot Buzz’ın yeni yolculuğu, Işıkyılı filmiyle animasyon tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan filmde Buzz karakterini, Chris Evans seslendiriyor. Shotgun Wedding Vizyon Tarihi: 29 Haziran 2022 Harika planlanmış bir düğün, suçlular tarafından basılır ve davetlilerden bazıları kaçırılır. Ailelerini kurtarmak için aksiyon dolu bir maceraya sürüklenen gelin ve damat birbirlerine neden aşık olduklarını da yeniden keşfeder. Jason Moore’un yönetmenliğini yaptığı aksiyon ve komedi türündeki Shotgun Wedding’in başrollerinde Jennifer Lopez, Josh Duhamel ve Lenny Kravitz yer alıyor.

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar