Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 65 *

1 ... 65 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - superman, takı, marvel, batman, broş, dc, diğer. Sayfa 65.
1 ... 65 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada superman, takı, marvel, batman, broş, dc, diğer ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog broş, oyuncak, jurassic world, damat, disney gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında Aşk Çağırırsan Gelir Vizyon Tarihi: 6 Mayıs 2022 Senarist ve yönetmenliğini Emre Kavuk’un üstlendiği romantik komedi türündeki “Aşk Çağırırsan Gelir” filminin oyuncu kadrosunda; Keremcem, Melis Babadağ, Cem Zeynel Kılıç, Cihan Ercan, Nil Keser, Bahar Süer gibi isimler yer alıyor. Yapılan her eylemin bir başkasının hayatını kökünden etkileyebileceğinin ve yaşanan her talihsizliğin olumlu gelişmelere vesile olabileceğinin gözler önüne serildiği filmin odağında birbirinden farklı özelliklere sahip 5 çift yer alıyor. Vizyon Tarihi: 27 Mayıs 2022 Marvel Studios’un yeni filminde çoklu evrenin sınırları hiç olmadığı kadar zorlanıyor. Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok’taki olaylardan sonra bir zamanda geçen filmde, Doktor Strange, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için çoklu evrenin akıl almaz ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat ediyor. Fantastik, aksiyon ve macera türündeki filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Benedict Wong ve Chiwetel Ejiofor yer alırken yönetmen koltuğunda ise Sam Rami oturuyor. Firestarter Vizyon Tarihi: 13 Mayıs 2022 Stephen King’in aynı isimli romanından uyarlanan Firestarter’da, düşünce gücü ile ateşi kontrol edebilen küçük bir kızın hikayesi konu ediliyor. Küçük kız, onu ele geçirerek bu yeteneğini kullanmak isteyen gizli bir örgütle kontrol etmeye çalıştığı bu yeteneği sayesinde mücadele ediyor. Daha önce 1984 gerilim fantastik türündeki filmin yönetmen koltuğunda, Altın Küre Ödülü’ne sahip Keith Thomas oturuyor. DC Süper Evciller Takımı Vizyon Tarihi: 20 Mayıs 2022 DC’nin yeni uzun metrajlı animasyon filmi DC Süper Evciller Takımı’nda başrollerde bu kez, süper kahramanların evcil hayvanları bulunuyor. Superman, Batman ve Adalet Birliği’nin diğer üyeleri kaçırıldığında, evcil hayvanları Süper Köpek Krypto, Tazı Köpek Ace, Göbekli Domuz PB, Kaplumbağa Merton ve Sincap Chip, yeni süper güçlerinde ustalaşarak, süper kahramanları kurtarmak için kötülerin peşine düşüyor. Warner Bros. Pictures yapımı animasyon filminin yönetmenliğini ise Jared Stern üsteleniyor. 2022 63

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar