Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 58 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ...

58

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - havalandırma, akvaryum, balık. Sayfa 58.
1 ... 58 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
AKTÜEL I CANLILAR AKVARYUMUN . KÜÇÜK AMA RENKLI DÜNYASI Evcil hayvan denildiğinde her ne kadar akla ilk olarak kedi ve köpek gelse de akvaryumda balık beslemek de oldukça popüler hobilerden biridir. Biz de akvaryumda balık beslemek konusunda dikkat edilmesi gerekenler ve evde ilk defa balık besleyecek olanlar için bazı öneriler hazırladık. Zahmetli gibi görünse de gün sonunda verdiğiniz emeğin karşılığını huzurla alacağınıza eminiz. Akvaryumda balık besleyen kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlar: - Yeni kurulan bir akvaryuma balıklar hemen yerleştirilmemelidir. Akvaryum, boş şekilde yaklaşık bir hafta boyunca durmalı ve suyun içinde yararlı bakterilerin üremesi, motorun suda tam performansla çalışması ve sıcaklığın uygun seviyeye ulaşması beklenmelidir. Berrak Bir Akvaryum için Püf Noktaları - Balıkların türüne göre ihtiyaçları ve doğal yaşam alanları iyice araştırılmalıdır. Bu araştırmaya göre akvaryum tuzu dengelenmelidir. Havalandırma ve su sirkülasyonunun yeterli olduğundan emin olun - Akvaryumun içerisinde yer alması gereken bakteriler, kumlar, bitkiler ve süngerler, akvaryumda canlılar yaşamaya başlamadan önce oluşturulmalıdır. Akvaryum suyunun kimyasal yapısına dikkat edin - Akvaryum filtre ekipmanları kaliteli ve tam olarak edinilmelidir. - Her balık bir arada yaşayamaz. Bu nedenle birden fazla balıkla ilgilenmek isteyenler, balıkların türlerini iyi araştırarak tercih yapmalıdır. - Evde balık beslemek için balıkların beslenme döngülerine dikkat edilmelidir. Akvaryumunuzun kapasitesini zorlamayın Balıklara yalnızca yeterli yem verin Bozulan bitkilerinizi akvaryum içerisinde bekletmeden temizleyin

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar