Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 56 *

1 ...

56

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - nar, nemlendirici, vitamin e. Sayfa 56.
1 ... 56 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada nar, nemlendirici, vitamin e ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog yağı, maskara, Maybelline, nemlendirici, l’oréal, rexona, pate gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
GÜZELLİK 54 I MAKYAJ FRUDIA LA CURE BEAUTE Pomegranate Nutri Nemlendirici Krem, doğal narlardan elde edilir ve %63 gerçek nar özü içerir. Pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümü sunar. İnce kırışıklıkların oluşmasını engeller. Daha genç bir görünüm sağlamak için cilt bakımının vazgeçilmezi olmaya adaydır. Canlandırıcı göz jeli, göz çevresini gözle görülür şekilde canlandırmaya yardımcı olur, parlaklık verir. Göz çevresine ışıltısını geri kazandırır. Gözleri tazeler ve aydınlatır. Koyu halkalarla savaşır. Bileşenleri arasında termal su, gül suyu, soya proteini ve hyaluronik asit bulunur. Bileşenlerinin %90’ı doğal kökenlidir. Hem sabah hem gece birer defa masaj yaparak uygulanması önerilir. Fiyat: 165 TL Fiyat: 30 TL ZIAJA FLORMAR Normal, kuru ve hassas ciltler için üretilmiş bir BB kremdir. Güneşe karşı orta koruma sağlar. Cildi hafif bir şekilde matlaştırır ve bakım yapar. Hafif dokusuyla kolay uygulanır ve cilt tarafından anında emilir. Cilde parlak bir görünüm kazandırır. İçeriğinde, hyaluronik asit, provitamin B5, vitamin E ve caesalapinia spinosa, UVA ve UVB filtreler, mineral ve dengeleyici pigmentler bulunur. Flormar Cleansing Tonic normal ve kuru ciltler içindir. Bir yüz temizleme ürünü olan Cleansing Tonic, makyaj öncesinde ve sonrasında cilde ferahlık ve tazelik hissi verir. Gündelik cilt temizliği için normal ve kuru ciltlere yönelik olarak geliştirilen formülü ile cildi nazikçe arındırırken aynı zamanda su ve nem dengesini koruyarak ciltte yatıştırıcı bir etki bırakır. Fiyat: 70 TL Fiyat: 85 TL 2022

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar