Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 55 *

1 ...

55

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - yağı, maskara, Maybelline, nemlendirici, l’oréal, fırçası, far paleti. Sayfa 55.
1 ... 55 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada yağı, maskara, Maybelline, nemlendirici, l’oréal, fırçası, far paleti ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog üst, Rimmel, şıra, pudra, kapatıcı, nar, nemlendirici, vitamin e gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
I HEART REVOLUTION L’OREAL PARIS Birbirinden özel 9 farklı renkte ve kalp formundaki farlarla dolu Heartbreakers Far Paleti, renkli tasarımıyla da dikkat çekiyor. Soluk pembeler, güzel nude tonlar ve sıcak kahverengiler içeren Majestic paleti ile her makyaja uygun göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Yoğun pigmentli içeriğiyle göz makyajınızda belirgin bir fark yaratarak gün boyu kalıcılık sağlar. Air Volume Mega Hacim Veren Maskara topaklanmaya, akmaya ve ağırlaşma hissine dayanıklıdır. Havayla birlikte harekete geçen formül her katta daha fazla hacim etkisi verir, ağırlık yapmaz. Uzun, kısa kıllardan oluşan yumuşak ve esnek fırçası, her bir kirpiğe ulaşarak hacim verir. Uzun, kalkık ve kıvrık bir görünüm sağlar. Klinik olarak test edilmiştir, alerjen etki yapmayan içeriklerle hassas gözlere bile uygundur. Yoğun siyah pigmentler gün içerisinde akmaya, bulaşmaya dayanıklıdır. Fiyat: 100 TL Fiyat: 190 TL MAYBELLINE NEW YORK FLORMAR Lifter Lip Gloss, hyaluronik asit içeren nemlendirici bir dudak parlatıcısıdır. Dudaklarda daha dolgun bir görünüm sağlar. Gözle görünür şekilde pürüzsüz bir görünüm sunar. Zengin içeriği ve özel formülüyle yapışkan bir his bırakmaz. Dudaklarda lifting etkisi yaratır. Yarı mat bitiş sunan Flormar Deluxe Cashmere Lipstick Stylo, dudaklarınız için kaşmir yumuşaklığı vadeder. İçeriğinde bulunan orkide kompleksi ile dudakların pürüzsüz görünmesine, shea yağı ile de nemini korumasına yardımcı olur. Gün boyu yumuşak ve dikkat çekici dudaklara sahip olmanızı sağlar. Fiyat: 120 TL Fiyat: 90 TL 2022 53

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar